Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Ortaya çıkartmak için zorlandığınız şeyleri korumanız gerekiyor. Belli bir durum ya da müdahale, tarzınızda veya yöntemlerinizde dalgalanmalara neden olabilir. Ancak, hala ipi göğüsleme veya konu her neyse istediğinizi alma ya da yapma şansınız var, unutmayın! Sezgileriniz size doğru yolu gösterecektir. Doğruları filtrelemeden duygularınızı dile getirebilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Yengeç burcu son birkaç güne oranla, bugüne daha pozitif ve umut dolu başlıyor. Hayatınızla ilgili bazı kararlar alabilir, duygularınızı kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Hatalarınız yüzünden kaybettiğiniz şanslar canınıza tak etmiş. Hayatınızda daha sorumluluk sahibi olmak, yakınlarınızın gözünü boyamak istiyorsunuz. Biraz övgüyü kim sevmez?
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Yapmak istediğiniz her şey olmuyor diye kendinizi bu kadar sıkmamalısınız. Pozitif düşünmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Duygusal dengeniz bozuk olabilir bugün. Normalde sizi üzmeyen, kızdırmayan, öfkelendirmeyen şeylerin ufak dozları bile tepki vermenize sebep olabilir. Kırgınlıklar yaratmak yerine minimum sosyallik işinize yarayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Günlük iş rutininizin dışına çıkabileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Bu yüzden üretim programınızla ilgili dikkatli olmalısınız. Özellikle öğle saatleri başlayan hareketlilik bazı açılardan hoş gelişmelere de yol açabilir. Önemli randevularınız varsa saati değişebilir. Yeni projeler ya da ofis dekorasyonunda yenilenme olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Bugün tamamlanmamış işlerinizi bitirmeye çalışacaksınız. Bunun için biraz daha öz veri ile çalışacaksınız. Bu işleri tamamlayamazsanız üzerine yeni işler gelecek. Aslında çok sıkıntıya gelen bir yapınız yok. Eğer programınızın dışına çıkarsanız bedenen ve ruhsal olarak çöküyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Alacağınız bazı haberler sizi duygusal açıdan motive edecek. Eskiden yaşanmış olaylara fazlasıyla kafa yoruyorsunuz. Bu tutumunuzu değiştirmedikçe mutlu olabilmeniz zor. Aile içinde karşınıza çıkabilecek bütün zorlukları aşabileceksiniz. İstediklerinize ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Küçük tasarruflarınızı çok yabancısı olduğunuz alanlarda değerlendirme niyetiniz pek gerçekçi değil. Umut bağladığınız bir paranın gecikmesi bu sıralar sıkıntılar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Bugün yediğiniz bir şey yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Bu yüzden yiyip içtiklerinize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed