Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Astrolojik hareketlerin destekleyici etkileri bugün üzerinizde olacak. Bu etkiler nedeniyle fiziksel olarak yorgun ve yetersiz, düşünsel olarak dağınık olabilirsiniz fakat karşı cins ilişkilerinde oldukça şanslı bir gündesiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan bazı işleriniz sorunlu olabilir. Ayrıca sakar ve kazalara açık durumdasınız. Bazı konularda anlama zorluğu da çekmeniz olasıdır. Bunlara dikkat ederseniz bugün zararsız ve hatta oldukça da kazançlı bir gün olabilir. Bugün gereksiz alış veriş, gereksiz masraflar ve eğer kullanma alışkanlığında iseniz alkollü içeceklere eğilimli olabilirsiniz. Tabii kararınızı bilmeniz ve aşırıya kaçmamanız şartıyla.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Bugün kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Bu mutluluğu gün boyu üzerinizde taşıyabilirsiniz. Ailenizde size çok düşkün olan ve sürekli sizin iyiliğinizi düşünen biri var. Bugün bu insandan beklemediğiniz bir yadım görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Kendinizi bugün aktif ve güçlü görmeniz, zor işlerin üstesinden geleceğinize işaret ediyor. Bu konuda partnerinizin yardımını göreceksiniz. Onun iyilik yapma isteği bir hayli güçleniyor. Sizi daha iyi anlamaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Yeniay ile birlikte hukuksal mevzularda, eğitim, yayıncılık ve seyahat ile ilgili konularda, satış ve pazarlama konulu işlerde, yabancılarla bir arada yürütülecek işlerde bir takım taze gelişmeler gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Bu dönem iş hayatınızı ilgilendiren konuları dikkate almanız gerekecek. Daha fazla disiplin ve kararlılık size beklediğiniz başarıyı getirecektir. Tamamlanması gerekli işler ve yeni sorumluluklar karşısında esnek olmanız gerekebilir. Diğer taraftan iş hayatında akıcı şartları kullanarak yeniliklerden yararlanabilirsiniz. Ev hayatına ait sorumluluklar ise sizi çeresiz kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Zihinsel olarak çok verimli olacağınız bir gündesiniz ve sizin için çok olumlu olacak kararlar alabilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesi anlamında olumlu adımlar atabileceksiniz. Beklediğiniz bazı haberleri bugün alabilirsiniz yada sizin için ilginç iletişimler söz konusu olabilir. Yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. İlginizi çekecek ve sizde merak duygusu uyandıracak olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik sağlayacak. Sevginizi ifade etmede zorluk çekmeyeceksiniz. İş yaşantınızda genel olarak mutlu olmanıza rağmen, bugünlerde belli bir isteksizlik içine girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aksamalardaki sorumlulukları paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Para konusunda eliniz çok sıkı. Harcama yapmaktan adeta korkuyorsunuz. Bugün bu korkunuz gerçek olacak ve beklemediğiniz yüklü harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Bazı durumlarda mütevazılığınızın sınırlarını belirleyemiyorsunuz. Düşüncelerinizi alçakgönüllü sergileyişiniz, bazı konularda sizde ciddiye alınmadığınız düşüncesi yaratabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed