Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Kariyeriniz için bugün fazlaca göz doldurmak isteyebilir ani bir kararla hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat işler sizin umduğunuz gibi gitmeyebilir. Düşündüğünüz proje için karşı taraftan yeteri kadar destek göremeyebilirsiniz. Bu noktada sizin biraz daha zaman kazanıp projenizi daha iyi geliştirmeniz ve sonrasında karşınızdaki kişilere etraflıca anlatmanız belki de daha iyi sonuçlar verecektir. Biraz daha zaman, biraz daha emek ve biraz daha sabır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün sinirli ve gergin olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı çok tutarsız davranışlar sergileyebiliyorsunuz. Onları istemeden kırıyor, sonradan çok pişman oluyorsunuz. Bugün de sevdiğiniz bir insanı gereksiz yere kıracak ve onun gönlünü almak için çok uğraşacaksınız. Davranışlarınızda tutarlı olmalı ve sevdiklerinizin değerini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Kartınız Kutsal Adam... Sağlığınızı ve alışkanlıklarınızı bugün ufak çaplı da olsa değiştirmeniz sizin menfaatinize olacak. Gösterişi sevmiyorsunuz. Ancak abartılı davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Mesleki açıdan kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz bugün. Zorunluluklar ve bunlardan arta kalan zamana sığmayan asıl hedefler üretken ancak memnuniyeti az bir gün geçirmenize sebep olabilir. Kontrol sizde unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Ortaklaşa konularda daha duyarlı ve yapıcı olmanız gerekecek. Başkalarının etkisi ve yönlendirmesi ile daha sağlam kararlar almaya açık durmalısınız. Maddi açıdan da daha tutarlı beklentiler içinde olmanız gerekecek. Para konularını içine alan anlaşmalar karşısında daha sorumluluklu davranabilirsiniz. Pek çok paylaşımınız test sürecine girmiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2018)
Sorunların üstesinden gelme yeteneğiniz ve dinamik tutumlarınız gözden kaçmıyor. Beğeni ile takip ediliyorsunuz. Hafta ortasından itibaren yeteneklerinize uygun bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları ince eleyip sık dokuyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2018)
Maddi açıdan zor günler geçiriyorsunuz. Fakat bunu pek önemsemiyorsunuz. Harcamalarınızı kısmıyor ve bütçenizdeki deliği günden güne büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2018)
Peşin hükümlü davranıp çok önemli bir fırsatı kaçırdınız. Hafta içinde bunu derin bir üzüntüyle anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed