Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Maddi konularda haftanın ilk yarısında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı projelerinizin istediğiniz gibi ilerlediğini görerek sevinebilir, işlerinizin parasal karşılığını alabilir veya karlı pazarlıklar yapabilirsiniz. İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Mars arasındaki görünüm, hafta geneline yayılan aşk kokularına, aşk itiraflarına, sevgi temalı her tür ilişkide sevgi paylaşımlarına, eğlenceli aktivitelere, sosyal hayatı hareketlendiren planlara, romantik yemeklere, karşılaşmalara, diyaloglara veya karşılaşmalara ya da hayatımıza girebilecek alışılmadık tarzda kişilere dikkat çekiyor. Yeni bir aşk, yeni çevreler veya mevcut ilişkilerde yeni bir deneyim ya da yüksek yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz her tür sanatsal, şiirsel veya eylemsel faaliyet için uygun günlerdeyiz. Aynı zamanda, anlaşmalar, sunumlar, raporlamalar ve yazışmalar haftası! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2021)
Bir ilişki ağı içinde, konumunuzu koruma uğraşı içine gireceksiniz. Sizi bu ihtiyaca yönlendiren gelişmelerde belli oranlarda hatalı yargılar içindesiniz. Bu, sizi yersiz endişelere sokuyor. Aşırı bir duygusallıkla yaşadığınız bir üzüntüde, mantıklı bakmanızı engelleyen güçlü takıntılar var. Duygularınızı kontrol altına almadan bu üzüntüyü azaltamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
AŞK: İlişkiniz renk değiştiriyor.Bu sizin adınıza şans demektirama şansınızı da iyikullanmalısınız. Bekarlar için birnişan olabilir. Evliler içinse saygıve sevgi artışı denilebilir.PARA: Çok şanslısınız. İşinizdeani yükselmeler söz konusu. Bu sizin adınızaheyecan verici bir durum. Evinize giderkenkutlama yapmak için sabırsızlanacaksınız.SAĞLIK: Ağız kuruluğu çekebilirsiniz. Çok tuzluyiyecekler tüketmeyi bir an önce azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Sizinle ilgili yakın çevrenizde dolaşan asılsız dedikodulara rağbet etmeyin. Sağlığınız gayet iyi. Yakın akrabalarınızı ziyaret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2021)
Yeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü oluşunuz, bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymanızı sağlıyor. Bu zenginlik, bugünlerde yeni yönelimler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2021)
Umut bağladığınız bir paranın gecikmesi, bu sıralar sıkıntılar yaratabilir.Küçük tasarruflarınızı çok yabancısı olduğunuz alanlarda değerlendirme niyetiniz pek gerçekçi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2021)
İş yaşamı ve sorumluluklar çok daha fazla dikkat çekmekte bugün. Öne çıkarak kendinizi gösterebilirsiniz ama aynı zamanda gerginliklere de hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed