Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Bugün yakın çevre dostlarınızla ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Yaşantınızı revize etmek adına atacağınız her türlü adım sonucunda yepyeni bir fikirle kendinize ve çevrenize yenilikler katacak, hayatınızın hem daha güzel hem de daha çok kolaylaşmasını sağlayacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Önümüzdeki günler içinde belli konularda karşılaşabileceğiniz engeller, geri dönülmez kaydıyla aldığınız kararlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak. Bugün şanslı rastlantılar gününüz. Beklenmedik ani ve sevimli fırsatlar kapınızda. kapıyı çalmalarını beklememelisiniz. İlgi duyduğunuz her şey, hiçbir endişe yüklemeden sizi kendine çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Kartınız Hata... Öylesine sevecen ve saf davranışlar sergiliyorsunuz ki bugün bu sebepten dolayı hata yapmaya müsait pozisyondasınız. Başkalarını memnun ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Hayatınızı değiştirecek önemli bir gelişme yaşamayabilirsiniz. Ama bu durum şanslı olmanızı değiştirmiyor. Neye el atsanız başarılı oluyorsunuz. Sevdiğiniz insandan anlamlı bir hediye alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Dikkatinizi işlerinize ve işteki ilişkilere vermeniz gerekiyor. Yeni organizasyonlar ve zaman alan uğraşlar sizi oyalayacaktır. İşte istediklerinizi ortaya koymakta zorlanacağınız bu günlerde sabırlı olmalısınız. Size destek olan kişilerin yarattığı gerginlikler olabilir. Aşırı yorgunlulara dikkat etmeniz lazım. Sağlığınızla ilgili konuları artık dikkate almanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Her işi kotarmaya çalışmanız gerekmiyor. Gözden kaçırdığınız bir şeyler olmalı. İşin haznesi sizin mesleki birikimlerinize biraz bol geliyor olabilir. Bu konudaki geri bir adım sizi iddiasız biri yapmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
İş hayatınızda sevindirici gelişmeler var. Kendinizi enerjik ve dinamik hissedeceğiniz bir gün. Özgüveninizin artması hayatınızın her alanına yansıyor. İş toplantısında tanışacağınız biri sayesinde maddi kazancınızda beklemediğiniz artış olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
İlginç bulduğunuz taksit biçimleri sizi cezp edebilir. Bu konudaki engellemeleri gerçekçi tavırlar olarak görmelisiniz. Önümüzdeki günlerde yakın para ilişkileri içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
İş temponuz nedeniyle bugünlerde her zamankinden daha çok beslenmenize ve dinlenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Size yönelik istismarın farkında olmanız yorgunluğunuzu arttırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed