Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Bugün bazı konularda yakın çevrenizdeki kişilerle ciddi konuşmalar yapacak ve bu zamana kadar kuramadığınız olan iletişimlerin gerçek sebebini bulabileceksiniz. Bu anlamda gerçeklerle yüzleşmeye hazır olsanız iyi olur. Bazı konularda gerçekleri bilmeniz sizi yaralayacak olsa da emin olun daha da güçlendirecektir. Çoğu şey bilgisizlikten ileri gelir. Bildiğiniz şeyler her zaman için daha kolaydır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Bugün vaktinizin çoğunu kendinize ve sevdiklerinize harcayabilirsiniz. Bugün özellikle zihinsel faaliyetlerinize önem vereceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber daha önceden planını yaptığınız bir organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bugün uzaktaki bir akrabanızdan alacağınız haber canınızı biraz sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
AŞK: Aşk konusunda bazıdurumlarda geri adım atmaeğilimindesiniz. Partnerinizinisteklerinden yoruldunuz.Kendinize olan güvenduygularınız sarsılıyor.PARA: Mevcut olan işinizle vemaddi durumunuzla ilgili yetinmeyeçalışıyordunuz. Kanaatkar olmanız sebebiylebiraz da tembelsiniz. Daha gayretli olmalısınız.SAĞLIK: Sürekli dalgın olabilirsiniz. Hafızanızıgüçlendirmek için taze meyve sebze tüketin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Bazen olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Yapacağınız konuşmalarda takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Aile büyüklerinizin işinizle ilgili tavsiyelerini dikkate almanız yararınıza olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Bugün kendinizi akışa bırakmanız gereken koşullar var. İçinde bulunduğunuz durumları kontrol etmek yerine karşınızdakini anlamaya öncelik vermelisiniz. Karşılaştığınız durumların olgunlaşma sürecinizin bir parçası olduğunu unutmayın. Ãœstünüzdeki gereksiz duygusal yüklerden kurtulmanızı sağlayacak enerjileri iyi değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Nisan 2018)
İş yerinizde tek başınıza hareket edememeniz sizi sıkıntıya sokuyor. Bugün yapabileceğiniz anlaşmalar belki çok rahat gerçekleşmeyebilir, ama oldukça önemli sonuçlar gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Son harcamalarınız işi iyice zora sokmuş gibi. Bunların gereksizliği konusunda aldığınız uyarıları, bundan sonrası için rehber edinebilirsiniz. Zaaflı harcamaların sonradan gelen üzüntüsü paranızı geri getirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Sizi zaman zaman üzen bazı özelliklerinizi değiştirmekten sürekli kaçınıyorsunuz. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed