Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Eğer siz bir akrep kadınıysanız duygusal hayatınıza bugün zarar verebilirsiniz. Özellikle akrep kadınlarının bu gibi bir ilişkilere açık olması mümkündür. Ani tepkilerden kaçınırsanız, duygusal açıdan olumlu anlar yaşayabilir ama hemcinslerinizin tepkilerine karşı daha açık bir konuma gelebilirsiniz. Bir tatsızlık çıkmaması, tamamen sizin davranışlarınıza bağlı. Gereken çabayı göstermelisiniz. Bence soğukkanlı olun ve biraz da kulağınızın üzerine yatın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Yapmayı tasarladığınız şeyleri tutkuya dönüştürmekten çekinmelisiniz. Sabırlı karakteriniz, sizi henüz belirtilerini göremeyeceğiniz harika kazanımlara doğru götürüyor. Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bir konuya acil olarak müdahale etmeniz bekleniyor. Ne enerjiniz ne de zamanınız uygun. Yine de ısrarlara boyun eğebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Kartınız Yıldız... Macerayı seviyor ve bugün maceralı gün yaşamaya hazırlanıyorsunuz. Zevk alacağınız o kadar çok imkanlar oluşacak ki uzun süredir bu mutluluğu görememiştiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Yeni bilgi ve tecrübeler edinmek için çok uygun bir enerjisi var bugün. Hiçbir şeyi ödev olarak kabul etmeyip tadını çıkara çıkara eğlenceli hale getirerek yaptığınız her egzersiz size hem fayda hem de mutluluk getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Biraz çekinceli ve hayalden uzak kalmakta yarar var. Kafanızı karıştıran pek çok konu halen netleşmiş değil. Dış dünyaya karşı savunmasız olduğunuz bu son dönem duygusal açıdan yalnızlık duygunuzu yenin. Egonuzu yaralayan temaları aşmak bir taraftan da yeni bir kimlik oluşturmak için yeterince gücünüz var. Sizi test eden ilişkilere esnek yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Yeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü oluşunuz, bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymanızı sağlıyor. Bu zenginlik, bugünlerde yeni yönelimler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Parasal konuların ön planda olabileceği bugün, hisseli paralar konusunda çelişkiler yaşayabilirsiniz. Anlaşmalar planlamak için uygun bir gün. Yatırımlarınızı yaparken risk almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Etrafınızı biraz daha dikkatle incelerseniz birçok şeyi fark edeceksiniz. Biri tarafından yakından ilgiyle izleniyorsunuz. Onun sizinle ilgili görüşleri bir iki kişi tarafından çok önem taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed