Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugünlerde akıllı, neşeli ve baştan çıkarıcısınız. Yeni bir başlangıç için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan, bir türlü hayatınızdan çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman. Bunlar, eski sevgiliniz, eski arkadaşınız hatta ailenizden biri olabilir. Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Sabah kalktığınızdakendinizi aşk vadisindedolaşmaya hazır hissediyorgibisiniz. Bu konuda en parlakgün sizin olacak. İçinizdekiheyecan dışınıza yansıyor.PARA: Gün boyu sokaktadolaşarak, alışveriş ederek içinizdeki sıkıntılarıatıyorsunuz. Ama yarın sizi zor gün bekliyorolacak. Dolaşın ama fazla para harcamayın.SAĞLIK: Şefkatli tutumunuz içsel huzurunuzurahatlatıyor. Enerjinizi doğru kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Çocuk saflığında ve temizliğinde, tamamıyla çıkarsız ve iyi niyetle bezenmiş bir ilişki yaşıyorsunuz. Basit şeylerin, aslında büyük mutluluk kaynağı olabileceğini göreceksiniz. İş yerinde sıkı bir rekabet ortamı oluştu. Çıkarlarınızı savunmak durumunda kalacağınız günler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Artık yolculuklarınız, uzaklardan gelecek haberler güne yön vermekte. Dünden bu yana yaptığınız her girişim size önemli kazançlar olarak dönmeye başlıyor. Özellikle eğitim hayatınıza ait yeni kararlar almak açısından olumlu ilişkiler kurulabilir. Gün ortasından sonra kariyere yönelik düşünceler, işle ilgili yolculuklar dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Son günlerde yorgunluk nedir bilmiyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz. İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetiyor, ama bu bir yanılsama.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para sıkıntılarınızı kolayca azaltabiliyorsunuz. Yeni iş projeniz sizi kalkındırabilir. İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, tümüyle işin türüne bağlı olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Dost çevrenizdeki bir gelişmede, sandığınızdan fazla toparlayıcı rolünüz olabilir. Arkadaş arasında olur, denilen türden bir sürtüşme, planlı olarak şekillendirilmeye çalışılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed