Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bugün itibariyle yaşamda geldiğiniz noktaya şöyle bir bakmak isteyebilir ve asıl amacınızın şu anki yeriniz olmadığı konusunda düşüncelere dalabilirsiniz. Beklentileriniz ve şu anki durumunuzla ilgili çelişkiye düşmektense var olan şartları daha da iyileştirmek belki daha akıllıca olacaktır. Aynı zamanda dikkat edeceğiniz diğer bir konuda bazen kendi çıkarlarınız için değil toplumsal çıkarlar içinde ortak amaçlar içinde hareket etmeniz olabilir. Bu anlamda yapacağınız çalışmalar özellikle kendinizi daha da iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2018)
Son günlerde yaşamınıza giren bir sosyal faaliyet sizi çok mutlu kılıyor. Yoruluyorsunuz, zaman açısından zorlanıyorsunuz ama bırakmaya hiç niyetiniz yok. Bu faaliyet nedeniyle edindiğiniz yeni çevrenizden de çok memnunsunuz. Yakınlarınızın işlerinizi ihmal ediyorsunuz konusundaki eleştirilerine de aldırmıyorsunuz, çünkü bunun gerçek olmadığını biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kartınız Barış... Bugünkü kartınız sizidolu yaşayacağınız bir günehazırlamaya yatkın. Uzun süredirinsanlarla aranız limoni. Bu nedenlekendinizi yalnız hissediyordunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Yazmak, okuyup içselleştirmek, kendinizle ve çevrenizle ilgili yeni şeyler keşfetmek için çok uygun bir gün. Zihninizi odaklamaya çalışın. Eğer aldığınız ya da verdiğiniz bir eğitim varsa Daha önce denemediğiniz bir yöntemle oldukça verimli ve yaratıcı şeyler üretmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Gözle görünür bir değişim söz konusu. İşe ait amaçlarınıza yeniden odaklanıyorsunuz. Kendinizi kararlı bulduğunuz bu dönem iş hayatında görünür olacağınız çalışmalar size cesaret verecektir. Çalışmalarınızı daha sağlam bir şekilde ilerletmeniz gerekecek. Kişisel açıdan sizi etkileyen konular ve sağlıkla ilgili temalar daha fazla önem kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2018)
İşinizle ilgili konularda son derece isabetli kararlar alabilir ve başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak proje ve çalışmalarda gerçekten göz dolduruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2018)
Ek kazanç arayışlarınızda eş, dost üzerindeki krediniz sınırsız. İşyerinizle para konularında çelişkileriniz var. Ama yaşanan mevcut koşullarda istekli olmayı düşünmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kavrama gücünüz çok yüksek çevrenizde bazı gizli olaylar yoğunluk kazanabilir. Bazı problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ancak bunlar sandığınız kadar zor olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed