Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Diğerlerinin yolundan ilerlemek daha cazip veya faydalı görünse de, en sonunda kendiniz gibi olmanız ve kendi yöntemlerinizle ilerlemeniz gerekeceğe benziyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Bugün kuşkulara açıksınız. Nedenlerinizin haklılığı konusundaki inancınız, bu kuşkuları yoğunlaştırıp tehlikeli boyutlara getirebilir. Oysa yeni değerlendirmelerle, bunların çoğunun yanılsama olduğunu görebilirsiniz. Kararlı ve dengeli adımlarla üzerine yürüdüğünüz bir gelişme, bugün hazırlıklı olmadığınız şekilde sapma gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Kartınız Anahtar... Her zaman gerçeklerden yanasınız. Sevdiğiniz zaman gerçek seviyor ve kalpten bağlanıyorsunuz. Ancak çok fazla açık sözlü oluşunuz partnerinizi kızdırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Yaşadığınız ilişkiyle ilgili eksik kalmış bazı şeylerin varlığı, günden güne kendini hissettiriyor. Karşılıklı beslenen güvensizlikler tartışmalar yaratabilir.Bazı kararlarda zorlanabilirsiniz. Kendinizegüvenirseniz olumsuz etkilenmelerden kurtulursunuz.Maddi sıkıntılarınız hızla azalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Ortaklıklarda yeni destekler beklerken, ikili ilişkilerin getirdiği sorumluluklara göz atmanız gerekecek. İşbirliği yapmakta zorlandığınız her konuda aşırı kontrol riskli olabilir. Yine bu dönem iş hayatı ve kişisel adımlar açısından zorlu geçebilir. Biraz kendi dünyanıza dönük kalmak, projeleri yavaşlatmak daha yerinde bir karar olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Nisan 2021)
İşleriniz iyi gidiyor. Sorumluluklarınızı eksiksiz yerine getiriyorsunuz. Bugün samimi bir iş arkadaşınızla telefonlaşabilir, istemediğiniz halde işten konuşmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Yatırımlarınız doğru yönde. Yakın zamanda meyvelerini toplayacaksınız. Bu durum iş ilişkilerinizi de yoluna koyacak. Bugün parasal konularda alacağınız bazı haberlerden epey hoşnut kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Biraz daha hareket istiyorsunuz. Daha atak olmanız gereken bazı yakınlaşmalar iş yaşamınıza daha da anlam katabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed