Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Belki daha önceki dönemde bu tavırlarını açıklıkla göstermemiş olabilirler. Fakat bu dönemde sert tavır ve tutumlarla oldukça çok karşılaşabilirsiniz. Aslına bakarsak bu dönem sizin için gerçek bir mücadele devresi olacak. Bu da eğer iyi değerlendirebilirseniz hem fiziki hem de manevi yönden sizi güçlendirebilir. Bununla birlikte canınız biraz sıkılabilir. Ne yapalım, katlanmak zorundasınız. İyi bir haber gelebilir!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Ay, bugün ruhsal açıdan sizi destekliyor. Yapmak istediğiniz yenilikler için enerjiniz ve motivasyonlarınız oldukça yüksek. Rahat açılar alacağınız bugün, etrafınızla oldukça barışık olabilir, yabancı ortamlarda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Çıkmak istediğiniz seyahatler konusunda yüksek motivasyonlara sahip olabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Aile bireylerinizle olumlu hava estirmeye çalışın. Gün boyu üzüleceğiniz işlere ve sözlere kalkışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Eşinizi ya da ilişkinizi ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız, hem kendinize hem de ona bunun önemini hatırlatmak için fırsat yaratabilirsiniz. Özellikle günün erken saatleri bunun için uygun. Sonrasında aranıza mesafeler girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Ortaklaşa alanda ve maddi bağlarda sorunlu bir gün. Kontrol edemediğiniz durumlar sizi sıkıştırabilir. Miras ve ortak para durumları sizi bazı yenilenmelerin içine çekmeye başlıyor. Özellikle borç ve ödemeler konusunda artık net bir adım atmanız gerekecek. Destek aramak adına acele karar vermemenizde yarar var. Kendi kaynaklarınız önemini korumalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Ortalama beklentiler içindesiniz. Bu tokgözlülük, sizi hırslı kişiliklerle çatıştırıyor. Özverili çalışmalarınız, iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Bugün parasal yatırımlarınıza ağırlık vermek istediğiniz bir gün olacak. Dikkatli düşünüp doğru kararı vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
İnsanlara çok iyimser yaklaşıyorsunuz ve bu özelliğinizden bazı kişiler faydalanmak istiyor olabilir. Bu duruma dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed