Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugün çalışma hayatınızda ortaklaşa yürüttüğünüz projeler ile ilgili ilişkilerinizde söylenen fikirlere açık olmalı herkesin görüşü doğrultusunda hareket etmelisiniz. Ortak çalışma her zaman biraz esneklik gerektirir. Aynı zamanda başkalarının fikirlerine karşı da daima açık olmamız gerektirir. Aksi halde bireysel hareket edildiği takdirde ortak işlerinin yürütülmesi mümkün değildir. Dikkat edeceğiniz bir diğer konu ise bu ilişkileri yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki iletişimin ince ayarda gitmesi konusudur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2018)
Ziyaretlerin ve davetlerin gündemde olabileceği bugün, sosyal ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gündesiniz. Sabırsızlık eğiliminizi dengeleyebilirseniz girişimlerinizde başarılı olabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
AŞK: Tam bir dönüm noktasısizin için. Sosyal çevrenizle vepartnerinizle olan ilişkilerinizsize yeni başlangıçlar sunacak.Mutlusunuz ancak onu korumakda bir marifettir unutmayın.PARA: Maddi açıdansıkıntılarınızı geride bırakmış olmanız, size çokyoğun mutluluk yaşatmakta. Bugün işinizdenbaşka hiçbir şeyi düşünme niyetinde değilsiniz.SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili bazı şüphelere girerekbugün bir hastaneye gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugün gideceğiniz bir davet elit insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Özellikle kültürel etkinliklerde söz sahibi olan kişilerle kuracağınız diyaloglar sayesinde çevreniz genişleyecek. Aşkta hiç hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Para ve işe dair hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu enerjilerin ve çalışkanlığınızın birlikteliği kazançlarınızı arttırabilir. Büyük ölçekli projeleriniz için destek bulmanız daha kolay olacak. Fikirlerinizi dile getirmek için beklemeyin. Harcamalarınız olabilir. Ancak gelirlerinizi arttırmak için bu harcamaları yapmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2018)
İş yaşamınızdaki yükselişinizi sürdürüyorsunuz. İş ortamınız sizden memnun, fakat sizin için aynı şeyi söylemek oldukça zor. Yakında yeni bir iş teklifi daha alabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği değil, ek bir iş önerisi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik sağlayacak. Sevginizi ifade etmede zorluk çekmeyeceksiniz. İş yaşantınızda genel olarak mutlu olmanıza rağmen, bugünlerde belli bir isteksizlik içine girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aksamalardaki sorumlulukları paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2018)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle evinizi ilgilendiren konularda çeşitli masraflar yapabilirsiniz. Gelir gider dengenizi ayarlamak sizin için oldukça önemli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2018)
Sorun yaşadığınız kişi,önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed