Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Dikkatli olunmaması durumunda yanlış anlamalara dayalı olarak uzlaşma sağlanabilir. Dolayısıyla, asıl üzerinde durmak istediğiniz konuyu başka bir güne bırakmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2019)
Bugünlerde farklı beklentiler içine girebilir ve bir kısmını mutlak ihtiyaç gibi görebilirsiniz. Yeni tanışmalar ve yakından tanık olunan yeni yaşamlar, sizi bu anlamda yeni kararlara da götürebilir. Uzaklardan gelecek sevindirici haberler var. Bu haberlerin bir gurup içinde kutlamaları olacak. Akraba ilişkilerinizde sıradan, basit olarak gördüğünüz çekişmeler, şu sıralar büyüyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
AŞK: Rüya gibi bir ilişkiniz varve siz bu rüyadan uyanmakistemiyorsunuz. Yaşadıklarınızoldukça tatmin edici ve sizipartnerinize kilitliyor. Birlikteolmak sizin için olağanüstü.PARA: Doğallığınızla oldukçadikkat çekiyorsunuz. Özgüveniniz de sizidinlenilmeye değer kılıyor. İş arkadaşlarınızınsizden öğreneceği elbette ki çok şey var.SAĞLIK: Kendinizi oldukça sağlıklı hissediyorsunuzancak yeme alışkanlığınız değişmiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Gününüze heyecan katmak bugün elinizde. Birden fazla işle aynı anda ilgilenmek isteyebilirsiniz. İsteseniz de bir konuya özen gösterip odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Doğaçlama planları tercih ederseniz daha keyifli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2019)
İş yerinizde keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve bu nedenle bazı işlerinizi yarım bırakacaksınız. Tatile çıkıp kafanızı toparlama arzusunda olabilirsiniz ve bu konudaki bir gelişmeyi önümüzdeki günlerde yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2019)
Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz ve istediğiniz şeyler için beklemyi bilmeyeceksiniz. Ancak bu eğiliminizin size ilerleyen günlerde zararlı sonuçlar getirebileceği unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2019)
Sinirlerinizi fazla yıpratmamaya ve daha sakin olmaya çalışın. Bugün sinirli davranışlarınızla sevdiklerinizi kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed