Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bugün yakın çevrenizle kuracağınız iletişimsel konularda aktif bir rol üstlenecek ve ikna gücünüzle birçok sorunlu durumun üstesinden gelmeyi başarabileceksiniz. Çalışma ortamında ise personellerden birinin iş ile ilgili sorumsuzluğu üzerine sizin başınız ağrıyabilir. Her ne kadar başkalarına güveniyor olsanız da yine de son kontrolü yapan kişi siz olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bugün kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. İçinizde bir mutluluk var. Hissettiklerinizi başkalarıyla paylaşmak, içinizdeki mutluluğu yansıtmak istiyorsunuz. Bugün aile büyüklerinizle bir araya gelebilir onlardan bazı konularda fikir alabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğiniz bir arkadaşınızla buluşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Duygusal ilişkinizde zorluklar yaşayabilirsiniz ama bu durumu fark ederek aşmak da sizin elinizde. Sevdiğiniz kişi size karşı çok ılımlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Belki farkında değilsiniz ama sizi seven birçok insan var. Onların destekleri her zaman arkanızda. Bunu bilerekhareket edip umutsuzluğa düşmeyin. Parasal kayıplaryerini bol kazanca
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bu dönem işe ve paraya ilişin konular ön planda görünüyor. Kişisel olarak yeni kazançlar peşinde olabilir, çalışma kapasitenizi zorlayarak yeni bir bütçe planlaması yapabilirsiniz. Ancak ödemeleriniz ya da gereksiz harcamalarınız konusunda daha akıllıca hareket etmelisiniz. Zira yatırım planları yaptığınız bu dönem dikkati ilerlemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Özgüveniniz ve isabetli öngörüleriniz sizi son günlerde biraz kışkırtıyor. Bazı plansız, programsız alınan kararlara karşı mücadelenizi biraz yumuşatabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bugün hayatınızın uzunca bir dönemini etkileyebilecek olan yeni başlangıçlar olabilir. Sizde takıntı haline gelmiş fikirlerden, eskimiş ve size engel olan duygusal ilişkilerden kurtulabilir, hepsinin üzerine bir sünger çekebilirsiniz. Sonradan pişmanlık yaşayabileceğiniz bazı ortaklıklar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Parasal konularda bazı beklentiler içerisindesiniz. Bu beklentilerinizin büyük bir bölümünü miras gibi konular içeriyor. Bu konularda olumlu gelişmeler duydukça gelecek için yeni planlar yapıyorsunuz ve savurgan olmamaya özen gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
İkili ilişkilerinizde, özellikle içine parasal konuları da alıyorsa bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed