Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Yakın çevre ilişkilerinizde bazı değişim ve yenilenmeler söz konusu. Bu anlamda dost bildiklerinizin karşınızda, uzak olduklarınızın yanınızda olduğunu görebilir, dengelerin tamamen değiştiğine şahitlik edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda hak ya da haksızlık mücadelesine girişebilir, bunlara ilgili bazı hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda oluşan ihtiyaçlarınıza kesin çözümler bulmak için kafanızda oluşturduğunuz projelerinizi görüşmek üzere gereken kişilerle kontak kurabilir, onlardan olumlu yanıtlar alabilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda bazı fikir ayrılıkları yaşamanız da mümkün olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Bugüne sığdırmayı düşündüğünüz, çözülmesi gereken bir sorun bir değil birkaç güne sığmayacağını gösterdi. Bunu erteleyemeyecek ve çaresiz ilk gündem maddesi hassasiyetiyle üzerine gideceksiniz. İçinizde tanımlayamadığınız bir eksiklik hissediyorsunuz. Bir zamandır bununla yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Uzun zamandır olan yoğunluğunuz bugün azalıyor. Hayatın keyifli yönleriyle ilgileneceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz günler içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Gündemden kalktığın düşündüğünüzbir probleminiz, sevgiliniz tarafindanyeniden söz konusu edilmeyeçalışılıyor. Yapılan iş teklifiyle ilgilikuşkulu olacağınız bir günde bulunuyorsunuz.Bu nedenle bir an önce kararınızı vermelisiniz.Maddi olarak yakında rahata kavuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Bugünlerde işlere odaklanmada güçlükler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızdaki birtakım çekişmeler sizi isteksizleştiriyor. Bu gönülsüzlüğün doğal olduğunu düşünüyorsunuz. Tersi görüşlerle uyarılar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Teminat altında olduğunu söylediğiniz sorumluluklarınızın bazı güvensizlikleri olduğu gözleniyor. Parayla ilişkiniz biraz karmaşık. Daha düşünceli harcamalarla, birçok şeyi yoluna koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Sizden haber bekleyen bir arkadaşınızı aramalısınız. Sizinle paylaşmak istediği çok özel gelişmeler yaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed