Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Zorluklarla karşılaşabilirsin. Fakat mükâfatın büyüklüğü, sorunun büyüklüğü ile orantılıdır. Gülün dostu dikendir. Zorluklar senin gelişim araçlarındır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Bir yakınınızın sorununu halletmek için kendinizi ön plana çıkartıyorsunuz. Bu şekilde bazı problemler yaşayacağınızı tahmin etmenize rağmen, bundan kaçınmıyorsunuz. Birkaç gün içinde iş hayatınızda bazı yenilikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün bir çocukluk arkadaşınızdan haber alacaksınız. Anılarınız depreşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Hakkınızda kulağınıza gelen cümlelerpek hoşunuza gitmeyecek. Bu sizi biraz gergin hale getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Yalnız kalmak ve olayların nedenine yönelik objektif yorumlar geliştirmek için fırsat yakalayabilirsiniz. Sonuçları başkalarını ilgilendirse bile tek başına yürüteceğiniz işlere ağırlık verin. Aileniz sizden ilgi bekleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Yeni kararlar arifesinde eldeki kaynakları doğru kullanmak gerekiyor. Daha fazla çaba göstermek, ortaklaşa finans konularını hızlandırmak için yeni düşünceler üreteceksiniz. Ancak manipule edici kararlar almaktan kaçınmalısınız. Öne çıkacak fırsatları paylaşmaya açık olmalısınız. Çalışma hayatının getirdiği sorunları akışa bırakmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Düşüncelerinizi denetim altına alabilirseniz, dikkat gerektiren işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Aklınıza koyduğunuz işleri gerçekleştirmek için uygun bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Bir dostunuz kefil olmanız istenecek. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Birikimlerinizi aktardığınız yerden fazla umutlu görünmüyorsunuz. Özel harcamalarınızın bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duymamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar yaşanacağı görülüyor. Düşünce ayrılıklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed