Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Akrep Burcu » Akrep Burcu Kadını » Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep Burcu kadını sevgi ve saygısını ifadede bonkör davranan, ilişkisinde sadakatli olan erkeklerden hoşlanır. Gözü dışarda olan erkeklerin Akrep kadını karşısında pek şansları yoktur ki zaten Akrep kadını da bu tür erkeklerden uzak durur. Kendisine karşı açık davranan erkeklerden hoşlanır, aksi bir durumu da güçlü sezgileriyle Akrep kadını hemen çözer.

Akrep kadını kendisini güvende hissetmek ister. Bu nedenle birlikte olacağı partneri güçlü, sadık ve güvenilir olmak durumundadır. Özellikle sadık olmayan bir erkeği ne kadar çok severse sevsin hayatından çıkaracaktır. Zodyak'ta onun kadar duygu yüklü, tutkulu bir kadın yok gibidir. Duygularını ve iç dünyasını gizlemeyi iyi başarır. Karşı taraf bunu kolay kolay anlayamaz ancak bir Akrep kadını kendisinden bir şey saklandığını kolaylıkla anlayabilir. Çok zor güvenir ve her zaman şüphecidir. Bu nedenle partneri öncelikle Akrep kadınının güvenini kazanmak zorundadır. Akrep kadını seksi görünmeyi sever, bunu koz olarak kullanabilir. Her zaman gizemini korumayı iyi bildiği için, koyu renk giysileri tercih eder. Ciddi kıyafetler içindeyken bile hem ciddi hem seksi görünmeyi başarır. Giyim tarzı aslında cinselliğe olan tutkusunun bir göstergesidir. Bu nedenle Akrep kadının birlikte olduğu erkek, cinsel arzularını olduğu kadar bitmez tükenmez duygusal arzularını da tatmin etmelidir. Ayrıca, bu kadının keskin zekasıyla başa çıkabilecek düzeyde bir birikime sahip olmalıdır.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed