Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Akrep Burcu » Akrep Burcu Kadını » Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Akrep Burcu kadını son derece enerjik bir kişiliğe sahiptir. Kendisi gibi modayı takip eden, şık ve bakımlı erkekler onu kolaylıkla etkileyebilir. Asi, başına buyruk erkeklerden uzak durmayı tercih eder. Sadakatiniz konusunda onda güven uyandırdıysanız onu etkilemede başarılı olabilirsiniz. Anlayışlı olduğunuzu hissederse size daha da yakınlaşacaktır. Akrep burcu kadını yerinde duramaz, sıkıcı işlere kesinlikle tahammülleri yoktur. Akrep burcu kadınının hayatında yıkılmaz kurallar vardır ve bunları çok zor değiştirirler. Bu kurallar dış müdaheleyle değişirse sinirlerine hakim olamayabilirler. Akrep burcu kadınlarını en nazik davrandıkları kişiler, flört ettikleri kişilerdir. Onlara karşı son derece uysal ve naziktirler. Analiz yeteneklerine güvenirler ve dışarıdan bakarak erkekleri rahatça yorumlayabileceklerine inanırlar.

Akrep burcunun istediği eş öncelikle oturmuş bir kişiliğe sahip olmalıdır. Her konuda kararsız kalan, kadının onayını arayan, zayıf erkekler akrep kadınının tercih edeceği son kişidir. Akrep kadını kıskançtır. Bu durum partnerlerini zaman zaman çok zorlayabilir. Flört ettikleri kişinin bakışlarının bir başkasına kaydığını gördükleri anda, kapıyı gösterebilirler. Çünkü gurur, akrep burcu kadınlarının en belirgin karakteristik özelliği arasında yer alır ve bundan kesinlikle taviz vermek istemezler.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed