Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Yakın çevre arkadaşlarınızla kuracağınız önemli konuşmalar ve ciddi görüşmeler bugün itibariyle sizler için önem arz edebilir. Uzun süredir hak ettiğinizi düşündüğünüz bir konuda haklı çıkma ihtimaliniz yüksektir. Yine bu konuda haklı olmanın keyfini çıkartabilir, sizleri bu konuda yanlış anlayanların düşüncelerini değiştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Verdiğiniz sözleri tutmuyorsunuz. Gitmeniz gereken yerlere gitmediğiniz gibi, bazı dostlarınızı da aramıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizdeki bu ihmalkarlığınız yüzünden etrafınızda size güvenmeyen, kırgın insanlar oluşuyor. Bugünü sevdiğiniz kişiye ayıracaksınız ama onu anlayamadığınız gibi, kendinizi ifade de edemeyeceksiniz. Kısacası gönül kırgınlığı yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
AŞK: İlişkiniz renk değiştiriyor.Bu sizin adınıza şans demektirama şansınızı da iyikullanmalısınız. Bekarlar için birnişan olabilir. Evliler içinse saygıve sevgi artışı denilebilir.PARA: Çok şanslısınız. İşinizdeani yükselmeler söz konusu. Bu sizin adınızaheyecan verici bir durum. Evinize giderkenkutlama yapmak için sabırsızlanacaksınız.SAĞLIK: Ağız kuruluğu çekebilirsiniz. Çok tuzluyiyecekler tüketmeyi bir an önce azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Savurganlık riskiniz yüksek bugün. Gireceğiniz ortamlar ya da çevrenizde bol para harcayan insanların olması bu riski artırabilir. Mutlaka alışverişe çıkacaksanız hesabını bilen ve sizi kontrol edebilecek kişilerle birlikte olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Size destek veren pek çok etki ile moraliniz yerinde. Arkadaşlarla olan beraberlikler, önemli organizasyonlar harekete geçirici görünüyor. Başkalarını içine alan, sosyal dayanışma gerektiren konular öncelik kazanacak. Değişik organizasyonları örgütlemek size düşebilir. Gün boyunca önceliğini koruyan iş hayatında ise yapabileceğiniz çok şey var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Siz yaratıcılık isteyen işlerde başarılısınız. Tek düze giden bir işte asla mutlu olmazsınız. Amirleriniz bile sizin yanınızda memur gibi olup bütün yetkiyi size kullandırırlarsa işiniz için hiç bir fedakarlıktan kaçmazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık. Biraz sıkabilirseniz, her şey hallolacak. Sonradan aklınıza gelen borçlarınız ortaya çıkıyor ve sıkıntı yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Çünkü uzun zamandır dikkatinizi tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed