Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Bugün herzaman olduğundan çok daha fazla romantik duyguların etkisi altında kalacaksınız. Etkilemeyi düşündüğünüz kimselerin dikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfetmeniz olasıdır. Ama merak etmeyin çünkü, gösterdiğiniz gayretlerin karşılığını alacak ve kalbinizin sultanını elde edebileceksiniz. Maddi açıdan da şanslısınız ve bazı ihtiyaçlarınızı çok ucuza karşılamak imkanı bulabilirsiniz. Bugün çevrenizdeki kimseler hakkında yeni değerlendirmeler yapmanız olasıdır. Bazı konularda fazla ihtiyatsız düşünüyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Aile ilişkilerinizde bazen ihmal ettiğiniz birilerinin gizli sitemlerini alıyor, ama bunu pek gözlemleyemiyorsunuz. Bugün önemli bir sınavdan geçtiniz. Bunu ve bundan elde ettiğiniz kazançları yakında anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var ; uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
AŞK: Duygusal ve narin yapınız partnerinizi size yaklaştırırken biraz da korkutuyor. Sizi incitmemek için çaba hacıyor ama yine de bazen ona alınıyorsunuz ve kırılıyorsunuz. PARA: Maddi açıdan bugün adeta para toplama günü olacak sizin için. Borç olarak verdiğiniz bazı paraları geri almanız veya değişik tahsilatlar yapmanız olası görünüyor. SAĞLIK: Biraz pozitif düşünseniz herşeyin gerektiği gibi yolunda olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor, her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var. Hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Ailenizin sizden beklediği yardımı en kısa zamanda yerine getirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Bugün etrafınızda olan biteni kavramakta çok zorlanabilirsiniz. Yine de hızla sizden gizlenen konular olduğunu fark edeceksiniz. Gizli düşmanlıklar dedikodular gündeme gelebilir. Hemen öfkeye ve kuruntuya kapılmayın. Bugün çevrenizi değil kendinizi kontrol edebilmeniz çok önemli olacak. İyi incelemeden hiçbir karar almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerin desteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Böylece yoğun işlerinizden kolay bir biçimde sıyrılabiliriz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Biraz da itelenmeyle sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Bu konularda yaşadığınız kırgınlık korkusu, sizi aşırı cömert davranışlara itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Takıldığınız bazı konular, kabullenmediğiniz zaaflarınızı ortaya koyuyor. Karşı çıkışlarınızı size yöneltilen eleştiriler yerine bu zaaflara yöneltebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed