Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Duygularınızı açıklamak istiyorsunuz, ama yine de öncesinde yaklaşımınızın bir ön provasını yapmanızda fayda var. Sizinle aynı fikirde olmayan veya bazı şeyleri kabul etmeyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Size daha fazla hitap eden bir yöne doğru ilerliyorsunuz. Elde etmeye çalıştığınız şeylerde size ilham verebilecek yaratıcı kişilere odaklanmalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Çok başarılı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Biraz yanlız kalmaya ihtiyacınız olabilir ama sizinle bu kadar ilgilenen insanlara (insana)sırt çevirmeyin. Gerçekten o insan sizin her zaman iyiliğinizi istiyor. Sizi o kadar çok düşünüyor ki, bazen kendisine bile vakit ayıramıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Aklınızdan geçenleri hiç düşünmeden söylemeniz yakınlarınıza karşı adil olmadığınızı gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Yaşadığınız kısa ayrılık sizi üzmesin.Bu sayede ilişkinizi daha objektif değerlendirmefırsatı bulacaksınız. Bazıkişiler sizin ne kadar çok iş yaptığınızınfarkına varamıyor. Ama bunu görüp takdiredenler çoğunlukta. Ödemeler, alacaklar veborçlar arasında gidip gelmekten yoruldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Gün içinde karşıtlıklar ve rakiplerle ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sözlerinizi tartarak konuşmanızda fayda var. Alacağınız tepkiler hoşunuza gitmeyebilir. Elinizdeki işlere odaklanmalı, gereksiz konuşmalardan sakınmalısınız. Aynı durum beraberlik konuları içinde geçerli olacak. Daha toleranslı olmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Zihinsel olarak çok verimli olacağınız bir gündesiniz ve sizin için çok olumlu olacak kararlar alabilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesi anlamında olumlu adımlar atabileceksiniz. Beklediğiniz bazı haberleri bugün alabilirsiniz yada sizin için ilginç iletişimler söz konusu olabilir. Yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. İlginizi çekecek ve sizde merak duygusu uyandıracak olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Şansınıza güvenmediğiniz birtakım para ilişkilerinizde, şansa dayanmadan da yapabileceğiniz şeyler olabilir. Paranın gücünü abartmıyor olsanız da onsuzluk korkularından kurtulmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Bugünlerde bir ziyaret yapmanız gerekebilir. Uzak bir arkadaşınızın sağlık sorunu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed