Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Bazı açıklamalarınızın, yaptığınız sunumların veya konuşmalarınızın yeterince politik olduğunu düşünebilirsiniz, ama aniden belli konulara dikkat çeken veya ani açıklamalar yapan kişilere de kulak vermeniz gerekiyor. Belki de sandığınız kadar diplomatik davranmamış olabilirsiniz, bir kere daha kontrol etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlıklar, belirsizlikler, unutkanlıklar ya da yanılgılar söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde işler netleşmeye ya da biz daha kararlı olmaya başlıyoruz. Ancak, genelde yanıtıcı etkiler, yanıltıcı durumlar veya manipülatif kişiler daha dikkatli olmamız ve detaylara odaklanmamız gereken bir günde olduğumuza işaret ediyor. Öğle sonrası saatlerde kendimize güveniyoruz, üzerinde yoğunlaşacağımız işleri tamamlayabilir ve başarı sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde değişik hoşluklar, ufak tefek sürprizler ya da hoşumuza gidebilecek farklı denebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Bugün oldukça sinirli ve gergin olacaksınız. Özellikler yakın çevrenizdeki insanlara bu gerginliği yansıtacaksınız. Onlara hak etmedikleri halde sert davranacak ve kalplerini kıracaksınız. Akşama doğru duygularınızı kontrol etmede biraz daha başarılı olacak ve kırdığınız yakınlarınızın gönlünü almak için girişimlerde bulunacaksınız. Eski bir dostunuzla telefonda uzun uzun görüşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Çok zeki oluşunuz diğer insanları kıskandırıyor. Sağlığınızla ilgili endişeye gerek yok. Her şey yolunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Size benzer yönleri olan insanları itici bulmayın. Farklı özellikler taşıyan bu kişilerin deneyim ve tarzları sizin ilginizi çekebilir. Aşkta son bir dönemeç yaşıyorsunuz. Kaprisli insanlarla görüşmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Tüm dikkatinizi verdiğiniz hayatın sorumlulukları dışında kalmaktan yanasınız. Daha keyifli ve akıcı geçecek bu günlerde yaratıcılığınızı besleyen arayışlara gidebilirsiniz. Yeni bir aşk hikayesi size keyifli zamanlar getirebilir. Ancak bulanık etkilerle kendinizi kandırma riski bulunmakta. Gerçeklerden uzaklaşmamadan yaşamın keyfini çıkarmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Kasım 2019)
İş yerinizde yaşadığınız olumsuzları artık çok fazla kafanıza takmıyorsunuz. Olayları ve gelişmeleri oluruna bırakmış gibisiniz. Yakında güzel bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Günlük harcama grafiğiniz de beklenmedik ekstralar yok. Elinize geçecek ufak bir parayı kendinize ayırabilir, zevkiniz için kullanabilirsiniz. Bugün içinde yeni bir yatırım görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Parlak fikirlerinizi, ilgili herkesle paylaşmalısınız. Açık davranmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed