Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Bugünlerde olan biteni anlamanız zor olabilir. Bir an da ortaya çıkan bu kişiler de kim? Ne istiyorlar? Anlayamayabilirsiniz veya bu kişileri nasıl uzaklaştıracağınızı bulamayabilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Arkadaş çevrenizde seviliyorsunuz. Dengeleyici karakteriniz sizi aranılan insan yapıyor. Güne iyi başladınız. Bütün gününüz aynı iyimserlikle geçecek. Akşama doğru, yaşadığınız bir sorun üzerine düşünme fırsatı bulacaksınız. Aile ilişkilerinizde hepinizi düşündüren bir sorun var. Bu sorunu çözmek için yakında aile dışından yardım almanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Ekonomik olarak sıkışık olmanıza rağmen birilerinin emri altına girmek istemiyorsunuz. İş yerinizi zor duruma soktuğunuzu bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Her şeyin olumlu gideceği bir gün geçirebilirsiniz. İş hayatınızda yüklü ödemeler aldıkça bunları yeni projelerinize kaynak olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi fazla sahiplenmeniz onu sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Yabancılarla ilgili temalar ve hayatınıza giren hareket devam etmekte. Yeni ilişkiler, hayata bakışınızı ve akademik çalışmalarınız yeniden ele alabileceğinizi gösteriyor. Güzel haberlerin etkisi ile düşünsel açıdan zenginlik getiren temalara yönelmeli, kendinize önemli zenginlikler katmalısınız. Sizi hassas kılan hukuki konularda daha temkinli olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Yaratıcı yönünüzün disiplinli hayatınızın altında körelmemesi için sanatsal faaliyetlere daha fazla ağırlık vermeniz gerekebilir. Önümüzdeki dünler sizin için oldukça sorunlu geçecek. İş hayatınızdaki konsantrasyon eksikliğiniz hemen göze çarpacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Yurtdışı bağlantılarınız bugün eğitimle ilgili kararlar almanızaneden olabilir. Haberleşme konularında oldukça yoğun bir gün yaşamanız mümkün görünüyor. Acil şekilde halledilmesi gereken maddi sorunlarınıza sürpriz paralar çare olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Başınızı serin tutmalısınız. Bütün olayları tez olumlu sona ulaştırmak istiyorsunuz fakat beyninize bu adar yüklenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed