Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Tartışmadan daha uzlaşmacı bir şekilde davranmanız daha doğru olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Bugün her konuda çok pozitif olabilir ve ikili ilişkilerinizden aldığınız olumlu destekle güne başlayabilirsiniz. Ay ın gerçekleştirdiği sert açılar ise aile yaşamınızda gerilim yaratabilir. Zaman zaman çevrenizden ve ailenizden kaynaklanan sorunlar yüzünden gerilim yaşayabileceğiniz gözleniyor. Uranüsten aldığınız sert etkiler de bu gerilime eklendiğinde fazla fevri ve ne yapacağı belli olmayan bir görünüm sergileyebilirsiniz ve bu durum sağlığınızı negatif etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Gününüzün tamamını işiniz dışı şeylerle uğraşmaya harcamanız yada aklınızın dağınık olması durumu gün sonunda işlerinizin yığılmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Yeniay içsel olarak huzuru yakalamanıza vesile olacak bazı olayları tetikleyebilir. Arınma ihtiyacınız artacak. Kötü alışkanlıklardan kurtulmaya niyet edin. Zarar veren kişilerle olan ilişkilerinizi gözden geçirme zamanı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Daha dengeli ve sabırlı olmanız siz çok şey kazandıracak. Aksi halde hayal kırıklıkları ve beklenmeyen gelişmelerle güveniniz kaybolabilir. Ortaklıkların getirdiği testler size bazı dersler yaşatmakta. Son dönemde aldığınız sorumluluklar sizi yormuş olmalı. Ruh ve beden sağlığınızı korumanız açısından sikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2019)
İşyerinizde yeni sayılabilecek biriyle bugün ilk kez yakınlaşabilirsiniz.Yoğun temponuz bugünlerde azaldı. İş arkadaşlarınızla uzun zamandıryakalayamadığınız sohbet ortamı bugün doğabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Partnerinize karşı anlayışlı ve daha duyarlı bir davranış şekli geliştirmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bugün ilk denemelerinizi yapmak için çok uygun. Her türlü anlaşmazlığınıza çözüm üretebilecek ikna yeteneği sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Son zamanlarda sınırlarda geziyorsunuz. Bazı tedbirlere ihtiyacınız olacak. Alım satım meselelerinde birtakım sıkıntılar, önümüzdeki günler içinde kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Önünüze bir eğitim fırsatı çıkabilir. Değerlendirme konusunda çok gönülsüzsünüz ama işinize çok yarayacağından emin olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed