Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Tartışılan konunun derinine girmekten kaçınmalısınız. Herkes kendi fikrine körü körüne bağlı kaldığı için, düğümü çözmeniz zor olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Akraba ya da benzeri ilişkilerde mutlu ve şaşırtıcı gelişmeler söz konusu. Bu konuda geliştirdiğiniz iyimserliği etkilerini, bu ilişkilerde hissedeceksiniz. Kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşadığınız bazı konular var. Umutsuzluğa girmeniz gerekmiyor. Birçoğunun acillik gerektirmediğini, daha anlaşılır ifadeler için yeterince zamanınız olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Duygusal açıdan oldukça bastırılmış durumdasınız. Partnerinizin ilgisizliği sizi işinize doğru itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bugün için planladığınız işleri mümkün olduğunca günün ilk yarısında tamamlamaya gayret edin. Sağlığınızı ya da günlük hayatınızı etkileyen alışkanlıklarınızdan kurtulma kararı vermek için oldukça elverişli dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Sosyal hayatınızda olup bitenler, arkadaşlarla olan ilişkiler öne çıkıyor. Yeni bir organizasyon, bir arada olacağınız toplantılar sizi hareketli kılabilir. Daha çok başkalarının istekleri ve ihtiyaçları üzerinden çalışmalar yapmanız gerekebilir. Değişik örgütlenmeler ya da vakıf çalışmaları ise size yeni dostluklar kazandıracaktır. Geleceğe dönük yeni projeler de üretilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Aralık 2019)
İş hayatınızda değişikliklere alışkınsınız ve bugün de iş hayatınızda küçük bir değişiklik var. Bugünlerde bunun ön hazırlığını yapabilirsiniz. Adaptasyon sorunu çekmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bu sıralar yatırım konuları kafanızı meşgul edebilir, çevrenizdeki olumlu bir örnekten etkileneceksiniz. Aile içindeki savurganlık tartışmaları; süreç içinde oyun olmaktan çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bazı durumlarda mütevazılığınızın sınırlarını belirleyemiyorsunuz. Düşüncelerinizi alçakgönüllü sergileyişiniz, bazı konularda sizde ciddiye alınmadığınız düşüncesi yaratabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed