Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Enerji seviyeniz oldukça düşük olabilir ve bu nedenle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Merak etmeyin, bu geçici bir durumdur ve akşam üzeri tekrar arzuladığınız forma kavuşacaksınız.. Bugün karşılaşacağınız olaylara karşı umudunuzu hiç kaybetmeyin ve karamsarlığa kapılmayın. Çünkü kaybettiğinizi sandığınız bir anda yeni bir moralle davranıp, durumu kurtarmanız mümkündür. Bir dostunuzla birlikte, müşterek ilgilendiğiniz bir konuda çalışmanız veya fikir üretmeniz olasıdır. Sertlikten özellikle kaçınmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Ailenizle ilgili konuların ön planda olacağı bir gündesiniz. Sevdiklerinizi bulunduğunuz yere davet edip bir arada olmayı arzu edebilirsiniz. Aile fertlerinizle ve dostlarınızla fikir birliği içinde olmak güveninizi arttıracaktır ama dikbaşlılık eğiliminiz oldukça yüksek . Gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizde sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Uzun zamandır olan yoğunluğunuz bugün azalıyor. Hayatın keyifli yönleriyle ilgileneceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz günler içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Hukuksal bir işiniz gündeme gelebilir. Talebinizi net olarak dile getirmelisiniz. Yazıp çizmek, okumak, yayınlamak ve bilgileri derleyip toplamak için oldukça zamanınız var. Eğitim almak ve yolculuk için de elverişli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Evde yapılması gereken işler sizi yeni bir plan yapmaya itiyor. Son günlerde artan baskı ile ailevi konuları mücadele alanı olarak görebilirsiniz. Ancak ilişkiler ve özel hayat açısından dikkatli olunmalı. Bir yandan da eldeki kaynakların kullanılması gerekmekte. Harcamaların sizi kontrolünüz dışında gelişmesi söz konusu. Ãœstlerle ilişkilerin getirdiği stres büyütülmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Zam söylentilerinin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Ara sıra işleri aksatmanız maddi doyumsuzluğunuzdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Parayı seviyorsunuz fakat harcamalarınıza bazen hakim olamıyorsunuz ve bu konuda aşırıya kaçıyorsunuz. Biraz daha dikkatli olmalısınız yoksa maddi sıkıntıların başlayacağı bir döneme gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ekim 2019)
Uzun zamandır fırsatını kolladığınız randevu çok yakınınızda. Ama etki bırakmak istediğiniz bu görüşmede, bir miktar daha donanımlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed