Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Bugün için, aklınıza estiği gibi davranmak veya farklı şeyler yapmak ve özgür hissetmek isteğiniz yüksek. Sonraki günlerde yine kitaba uygun devam edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Sıkıldığınız durumlar hangi konuda olursa olsun yardım arayabilirsiniz fakat insanlara gerekenden fazlasını anlatmamalısınız. Son derece kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz bir dönemdesiniz. Yalnız kalma ihtiyacı hissedecek zaman zaman çevrenizden uzaklaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Bugünlerde kafanız çok karışık. İnsanları anlamakta güçlük çekiyor ve yardımcı olamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Sevdiğiniz kişiyle problemlerinizikendi aranızda çözmeye çalışın. Ailelereyansıması sizi de güç duruma sokar.Bugünlerde iş hayatınızda sevineceğinizgelişmeler olabilir. Tercihleriniz oldukçaönemli. Elinizdeki güç bir işte gösterdiğiniz istikrar,kariyerinizi olumlu anlamda etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Şöhret ve kariyer konuları bugün sizin için daha öncelikli olabilir. İşinizde öne çıkmak ve başarılı olmak için oldukça istekli olabilirsiniz. Toplum önünde olmayı gerektiren görevlere üstlenmek isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili diğer olumlu durumlar bugün sizin için tek başına yeterli olmayabilir. Ayrıca mesleki konularda kendinizi aşırı kasmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Meslek yaşantınızda birtakım zorluklarla karşılaşabileceğiniz bir gün. Zaman zaman kendinizi dışlanmış gibi hissedebilir, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle iletişiminizde uyumlu davranmaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Parasal konularda bir çıkış yolu arıyorsunuz. Kafanızda bazı planlar fakat bu planları gerçekleştirecek cesaretiniz yok. Bugün bazı kimselerden yardım görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
İleriye yönelik hedeflerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Meslek çevrenizdeki olaylar rahatsız edici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed