Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Akrep Burcu » Akrep Burcu Sağlık

Akrep Burcu Sağlık

Akrep Burcu cinsel organları yönetir. Dolayısıyla bu bölgeleri hastalıklara karşı hassastır. Akrep burcunun yönetici gezegeni Plüton'dur. Plüton astrolojide gizemli ve güçlü bir yapı ile ilişkilendirilir. Ayrıca kişinin seksüel yaşamı ile cinsel organlarının işleyişi ve horman bilgilerini de yansıtır. Akrep burcun insanının hastalıklara karşı savaşçı bir ruhu vardır, sağlıklı olmanın kendi ellerinde olduğuna inanırlar. Hastalansalar dahi yüksek enerjileriyle bu durumun üstesinden kolaylıkla gelebilirler. Hastalığın üzerinden gelinmesi gereken bir sorun olarak görürler ve sabırsızla iyileşmenin derdine düşerler. Spor ile sağlıklı olacaklarına inanırlar.

Çoğu zaman Akrep'in yakalandığı bir hastalığın teşhisi zordur. Uzun tahliller ve araştırmalar sonucu neticesiz kalan çok sayıda vakaya rastlanmıştır. Hastalıklarının çoğu hırslarından dolayı oluşan psikolojik etken kaynakladır. P vitamini deposu olan kayısı, siyah üzüm, kiraz, limon, biber ve maydonoz Akrep'e çok faydalı gelen besinler arasındadır.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed