Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Beklediğiniz konularla ilgili bugün önemli sonuçlanmalar oluşabilir. Bu anlamda kendinizi oldukça mutlu ve yaşam dolu hissedebilirsiniz. Sevgide daha paylaşımcı ve daha içten duygulara teslim olmak isteyeceğiniz bir gün. Partnerinizle aranızda geçen ufak tefek sorunların büyüyerek karşınıza çıkması sizi rahatsız edebilir. Ancak onların da bir gerginliği olabilir düşüncesiyle hareket ederseniz çok kolay bir şekilde bu sorunu çözebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Her zaman her konuda parlak ve göz alıcı olmak istiyorsunuz. Kendinizi tamamen kişisel sorunlarınıza kaptırdınız ve etrafınızda gelişen olaylara egoistlik derecesinde ilgisiz kalıyorsunuz. Oysa bu dönemde yakınlarınızın size ihtiyacı var. Onları dinlerseniz kendi sorunlarınızın basitliği sizi utandıracak ve hayatı daha fazla seveceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
AŞK: Doğallığınıza hiçbir sınırkoymak istemiyor her şeyi pırılpırıl gün ışığında yaşamistiyorsunuz. Bu durumun aşkhayatınıza yansıması doğruolduğunuzun kanıtı. Sevdiğinizede aynı düşüncelerle bağlısınız.İŞ: Birileri işinizi müdahale etmeye kalkışmamalıaksi halde aniden öfkeleniyorsunuz. Bu bazen sizekayıp da yaşatıyor. Ailenizden aldığınız malidesteği çarçur ediyor onları kızdırıyorsunuz.SAĞLIK: Sırtınız hem kasılıyor hem de ağrıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
İş hayatında yükselen başarı grafiğinizi engellemek için bazı kişiler şimdiden harekete geçtiler bile. Tedbirinizi alın. Yaşadığınız mekanda yenilikler yapmanızın zamanı geldi. Dostlarınızı kırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2019)
İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlatıyor. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Verici özellikleriniz, kullanılmaya kapalı başka özelliklerinizle güvence altında. Etrafınızdaki bazı para, insan ilişkilerinden duyduğunuz rahatsızlıklar, yaşanmış olumsuzluklarla alakalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Ev sahibinizle hiç beklemediğiniz bir tatsızlık yaşayabilirsiniz. Bunu alttan almayın. Haklısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed