Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bugün fırsatlarla dolu bir gününüzdesiniz. Önem verdiğiniz işleri bugün halletmenizde yarar var, çünkü ileride bunları gerçekleştirmek istediğiniz zaman bazı tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Mali konularda da rahatlayabilirsiniz ancak aklınıza hergeleni yapmaktan kaçınmalı ve büyük riskler almaktan kaçınmalısınız. Parasal konulardaki olumlu gelişmelerin etkisinde kalarak ihtiyatsız davranmaktan ve özellikle de herkese borç vermekten uzak durmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bugün huzurlu bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygularınızı kontrol etmeyi iyi becereceksiniz. Karamsarlıktan uzak ve saki olacaksınız. Öğle saatlerinde aile dostlarınızla bir araya gelebilir ve onlarla bir konuda plan yapabilirsiniz. Bu planı uygulamak için gerekli hazırlıkları yapmaya bugünden başlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
AŞK: İlk bakışta herkesikendinize hayranbırakıyorsunuz. Güçlübakışlar size çok yakışıyor.Karşı cins size ulaşmak içinharekete geçiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi dengelemek için biraz anlayışlı olun. Çok farklı beklentiler içinde olan birisiniz. Ancak bu beklentileriniz hiç ummadık sonuçlar doğurabilir. Bunları en aza çekmeye çalısın. Sevgilinizin sizi yanlış anladığını düşünüyorsunuz. Ama sorun sizden kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
İşle ilgili konular ve üstlerle ilişkiler açısından önemli gelişmeler var. Size destek verecek etkiler ve işte kazandığınız tecrübelerle ilerlemekte kararlı görünüyorsunuz. İşinizin devamı olan takım çalışmaları ise son derece verimli geçmekte. Ancak işe ait hedeflerin hızlı ilerlemesi zorlaşmakta. Kariyere ilişkin planlarınız ilerleyen dönemlerde netlik kazanacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor. Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Sonsuz güven duyguları içinde sürdürülen ilişkinin aşk olamayacağı şeklindeki düşüncelere itibarınız yok. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin sonucu. Mesleki sorunları büyüterek kendinizi yoruyorsunuz. Halbuki son derece aranılan bir kimliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bugün bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen beklenmedik bazı masraflarla karşılabilirsiniz. Ancak bazı yeni gelirlerde elde etme şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz ve karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed