Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Bugün dost ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler son derece güçlü olacak. Beraber olduğunuz insanla aranızdaki ilişkiler giderek olumlu yönde gelişiyor. Ufak tefek sorunlar karşısında hemen umutsuzluğa kapılıp moralinizi bozmayın. Duygularınızı içtenlikle açıklayabilir, fikirlerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz.Kendinize uygun yatırımlar yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Maddi konularda sıkıntınız varsa, bu sıkıntılarınız bugün biraz düzelebilir. Arkadaşlarınızın hoşlanacağınızı düşünerek yaptığı davranışlara ters tepki göstermeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Yorucu ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir , yakın çevrenizdeki bazı insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sinirlerinizin zaman zaman gerileceği bugün sakin olmaya özen göstermeli ve kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aile büyüklerinizden alacağınız bir haber sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Bugün yaratıcı ve dikkat çeken bireyler olacaksınız. Sizden hoşlananların farkına varmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Bugünkü ay tutulması kardeş, yakın akraba çevresi, iletişim ve eğitim, kısa seyahatler, yazma-çizme içerikli beceriler, ticari meselelerle ilgili yaşam alanınızı etkileyecek. Bu konulardaki aleni bir gelişme sizi strese sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Eylül 2018)
İşyerinizde, yakında toplu bir hareketlilik söz konusu. Bu hareketlilik içinde karlı görünüyorsunuz. İnsan ilişkilerinde bazı geçimsizlikler var. Bu sürtüşmelerin doğrudan içinde görünmekten çekiniyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Yeni yeni para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, kaçınılmaz olarak işyerinizle ilişkinizi riske sokuyor. Ek işlerinize ayırdığınız zaman, işyerinizde her haliyle belli oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Yatırım konularında bilgili kişilerin önerileriyle yaptığınız bir yatırım sizi büyük sıkıntılara sokacak gibi görünüyor. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed