Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yaşamanızla ilgili bazı kararsızlıklardan ve zıtlaşmalardan kurtulmalı hayata karşı duruşunuzu net bir şekilde ortaya koymalısınız. Bu bağlamda karşınıza çıkan seçenekleri çok iyi değerlendirmeli ve hemen düşünmeden kestirip atmamalısınız. Bilmediğiniz konularda fikir yürütmek yerine kendisine saygı duyduğunuz kişilerden destek alabilir ve onların yönlendirmeleri doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Yine bazı yaşamsal konularınız da önyargılı olmayı bırakıp olayların iç yüzünü derinlemesine araştırmayı ilke edinmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2018)
Günden güne şekillenip istemediğiniz boyutlara ulaşan bir çözümsüzlükle ilgili olarak kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Bu gidiş gelişler, zamanlama sorunları doğuracak olsa da sonunda kazançlı çıkacaksınız. Bugünlerde yaratıcı fikirlerinizle kendinize uzak gördüğünüz konularda ve alanlarda ilgi çekebilirsiniz. Bu alanlardaki tanışmalar yeni fırsatlara zemin hazırlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Aşk sözleri size hiçbir şey ifade etmiyor. Onunla sıkıntılarınızı m paylaşınki size yardım edebilsin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları seçerek onları olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz. Düşündüklerinizin gerçekleşmesini isterken sinirli davranışlarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bugün büyük bir enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Yerinizde durmakta zorlanabilir, sürekli dışarı çıkmak ve yeni şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Tabi alış verişe çıkmak ve bakım yaptırmakta istekleriniz arasında yer alabilir. Beraberliğinizle ilgili beklentileriniz değişebilir. Yenilik talebinizi söylemek için fazla beklemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2018)
İş hayatınızda sorunlar sizi çok yordu. Aynı zamanda sorunlara karşı bağışıklık kazandınız. Ãœzerinizde büyük bir yorgunluk var. Bu yorgunluğu en azından bir kaç gün işten uzak kalarak atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2018)
Teminat altında olduğunu söylediğiniz sorumluluklarınızın bazı güvensizlikleri var gibi. Parayla ilişkiniz biraz karmaşık. Daha düşünceli harcamalarla, birçok şeyi yoluna koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yaratıcı çalışmalar açısından güzel bir gün. Özellikle günün geç saatlerinde kazançlı arkadaş toplantıları için olumlu fırsatlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed