Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2019)
Bazı konuların gerçekliğini onaylayacak kişilere ihtiyaç olabilir, ama bu durum çok fazla zaman ve sabır gerektiriyor sanırım Niobe’ce. Siz, zarafetinizi koruyarak olayların gidişine göre davranmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2019)
Güne oldukça aktif bir başlangıç yapacaksınız ve zihinsel olarak oldukça sağlıklı olarak konuları düşünebileceksiniz. Yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğiliminde olacaksınız .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2019)
AŞK: Sevdiğiniz kişiye hak etmediği kadar ilgi ve alaka gösteriyorsunuz. Ona karşı yumuşak huylu olduğunuzu belirttiğinizde o sizden çok fazla beklentilere girebilir. PARA: Sempatik, uyumlu ve verici tavırlarınız işte olumlu etkiler yaratıyor.Konumunuz öylesine güzelki mali yönden sıkıntılarınızı atlatmanız kolay olacak. SAĞLIK: İşinizde hareketsiz saatler geçirmenizden kaynaklanan omurga ağrıları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2019)
Kalabalık ve enerjik aktivitelerinizden verim alma şansınız var. Arkadaş ilişkilerinizde sözlere ve kasıt içerip içermediklerine çok fazla takılmadan asıl olana yani size ya da ortak gayenize karşı tavrın nasıl olduğuna bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2019)
Maddi açıdan çözmeniz gereken bazı problemleriniz var. Uzun zamandır yaptığınız harcamaları gözden geçirmekle güne başlamalısınız. Ödemeler dengenizi sarsan gelişmeler karşısında akılcı olmanız gerek. Diğer taraftan çalışma kapasiteniz sayesinde kişisel kazançlarda artış görünüyor. Bütçenizi toparlamanız adına bu durum bir fırsat olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2019)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedebileceğiniz bir gün. Bugün, tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar çok daha verimli olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2019)
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2019)
Bugün parasal açıdan bir şanssızlık yaşayabilirsiniz. Paniğe kapılıp yatırımınıza dokunma eğilimine de girebilirsiniz ama bu konuda aceleci davranmayın.Günün sonuna doğru yeni duyumlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2019)
Bazı yakınlarınızda empati duygusunun olmadığını düşünüyorsunuz ama zaman zaman siz de empati kurmakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed