Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Aile bireylerinizin sağlık sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ailenizden gizlediğiniz bazı konular üzerinizde baskı unsurunu oluşturabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Sizin adınızın da karıştırıldığı bir dedikodudan haberdar olacak ve çok sinirleneceksiniz. Bu söylentilerin arkasında sizi çok şaşırtacak amaçlar göreceksiniz. Yakın bir arkadaşınızın bunalımları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma, dertlerini kısmen de olsa paylaşma niyetiniz ise sonuçsuz kalıyor. Arkadaşınızın bu kapalılığını çözemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Bugünü evinizde ve ailenizle geçirmek isteyeceksiniz. Ancak işlerinizin yoğunluğu buna izin vermiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Bugün yerinizde sayacağınız işleri bir kenara bırakın. Daha çok bakış açınızı ve dolayısıyla da sizi geliştirecek olanlarına yönelin. Biraz araştırma yapmanız, görüş almanız lehinize olabilir. Daha fazla tecrübe fena olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Bugün biraz daha rahatsınız. Bırakılması gereken geçmişe dair konuları aşma çabanız boşa çıkmayacak. Elde olmayan nedenler yüzünden olayları yönetmeniz zorlaşabilir. İç dünyanızı huzurlu tutmak adına kişisel planlara odaklanabilirsiniz. Eğitimle ilgili olumlu gelişmeler karşısında harekete geçeceksiniz. Yen ilişkiler ve destek veren kişilerle bir araya geliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Yüksek öğrenim görenler bugün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Parasal konularda şanslı bir gündesiniz ve özel giderleriniz için rahatça harcama yapabileceksiniz. Bugün elinize geçecek beklemediğiniz bir para sizi maddi açıdan oldukça rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ocak 2018)
Yeniden başlama yolunu seçmediniz. İkinci bir fırsatı kesinlikle değerlendirin. Aksi takdirde çok pişman olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed