Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
İşinize yoğunlaşmanızdan dolayı aşk hayatınız ikinci planda kalıp, gerileyebilir. İnsanlar hakkında yargıda bulunurken de tarafsız olmaya gayret etmelisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bugün bazı şeyler öğrenmeniz ciddi düşünceler içinde olmanız da olasıdır. Sizi arayan birisi ile kontak kuramazsanız sonradan oldukça üzülebilirsiniz. İçinizden tembellik yapmak gelebilir fakat yapmanız gereken işleri ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Görünürde sevindirici haberler var, ama kuşkuculuğunuz haberlerin bir kısmını endişeli karşılamanıza yol açacak. Beyninizdeki içtenlik, yapmacıklık tartışmalarında doğru sonuçlara varmanız bugünlerde pek mümkün görünmüyor. Tartışmaları yaşadığınız alan, sağduyuya çok uygun değil gibi. Bilgi alışverişlerinizde kopukluklar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Dönüşü olmayan hatalaryapmaya başladığınızı farkettiniz ve yarı yoldandönmeyi başardınız.Özlediğiniz insanlarıgörmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Bugün beraber yolculuk ettiğiniz kişilere ve sözlerine dikkat edin. Bu eşiniz ya da partneriniz de olabilir. Herhangi bir konuda tecrübeli bir kişiye akıl danışmak, dertleşmek ve tecrübeden rehberlik almak için uygun bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Bugün gelecek ve sosyal projeler konuları gündeminizin başında yer alabilir. Bazı yardım projelerine maddi katkıda bulunabilir, vakıf ya da derneğe üye olabilirsiniz. Gün içinde işten yana güzel gelişmeler ortaya çıkabilir. Yeni müşteriler bulabilir, sağlam anlaşmalar yapabilirsiniz. İşten gelen paralar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak. Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Mantığınızdan çok duygularınızla hareket etmeniz özel hayatınızda sorunlar yaratıyor. Çevrenizdeki birtakım söylentilerin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kariyerinizle ilgili çalışmalarınızla olumlu gelişmeler var. Enerjinizi iş yerinde çalışarak kullanmanız sayesinde üstlerinizin takdirini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Maddi konularda oldukça verimli etkiler altında kalacağınız ve özellikle ortak paralar konusunda çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Çeşitli işbirliklerine gidebilir ve gelir getirici ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak ihmal ettiğiniz bazı küçük formaliteler bugün sizin için maddi giderler getirici nitelikte olabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Sevgiliniz yüzünden arkadaşlarınızla aranızdaki diyalog çok bozuldu ve neredeyse hiç arkadaşınız kalmadı. Sevgilinize gereksiz kıskançlıklardan uzak durması gerektiğini söyleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed