Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Ufak girişimler harikalar yaratabilir. Hedeflerinizin peşinden gittiğiniz sürece gayretleriniz için gereken destek ve yardımı bulmanız da kolaylaşacaktır. Seyahatler ve iletişim ağınızdan faydalanmanızın yararını görebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Sürprizlere elverişli ortamları değerlendirmelisiniz. Hiç aklınıza gelmeyecek oluşumlar, sizi bazı gerginliklerinizden bir anda kurtarabilir. İnançlı olmanız gerekiyor. Şansınızın yoğun olacağı bir dönem. İçinizde belli konularda taşıdığınız tedirginlik ve kararsızlık, esas olarak şansınızın destekleyeceği gelişmelerle, bugünlerde yok olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Rekabetiniz arttıkça içinizde kızışma hissi yükseliyor. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Bugün son derece pozitif ruh hali içindesiniz. Çevrenizdeki insanların sorunlarına karşı hassas olmanız sebebiyle yardım meleği kesilebilirsiniz. Sevdiğinizle gele-ceğinizi belirleyecek kararlar alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
İş ve detaylara ait konulara öncelik vermeniz gerekecek. Ãœzerinizde taşıdığınız sorumluluklar artarken, daha fazla fedakarlık etmeniz gerekiyor. Biriken işlerin toparlanması, organizsyonel konular karşısında hazırlıklı olmalısınız. İş ortamında yaşanan değişiklikler beklemediğiniz sorunlar getirecektir. Aşırı yorgunluk yaşadığınız bu günlerde dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Çok hızlı bir iş temposundan sonra şimdi bir dinlenme dönemi içerisine girdiniz. Eski hareketli ve yoğun iş günlerinize karşı içinizde derin bir özlem var. Ama bu yeni işler yapmanıza engel değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Siz de bu yüzden kararsızsınız. Bugün yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Bugün yeni bir girişimde bulunacaksanız bunun için akşam üzeri saatlerini tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed