Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Dalgın olabilirsiniz, muhafazakarlığa eğilimlisiniz, fazlaca içe kapanıksınız. Değişik insanlar sizi etkileyebilir ama bunu aşk anlamına pek almayın. Yani her gün yeni bir beraberlik sizi yıpratabilir. Eğer, süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizle aranız açılabilir. Oysa süregelen beraberliğinizde mutlu bir dönem başlayabilir. Ama öte yandan size son derece uygun görünse bile ya da duygularınız bir insan hakkında olumsuz şeyler söylüyorlarsa kısacası o insandan uzak durun. Bazı kimseler için ya da bir insan için fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Bugün olumlu enerjiniz sayesinde birçok sorunun altından ustalıkla kalkabileceksiniz. Kendinizi yeni konulara yönlendirebilirsiniz ve yeni konulara ilgilenmek sizi ayrıca motive de edecektir. Çoktandır ihmal ettiğiniz dostlarınızı da bugün aramalısınız. İşinizle ilgili konularda da yeni adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Hayatınızın en neşeli günlerinden birini yaşayacaksınız. Pozitif enerjiniz insanları size hayran bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Eski bir borç ya da alacak meselesi gündeme gelebilir gün içinde. Tamamen unuttuğunuz bir ödünç eşya tekrar geri dönebilir. Ya da dönmesi için biraz mücadele etmeniz gerekebilir. Bu tarz yeni kayıplara da açık durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Pek çok konuda daha net düşünceler taşımaktasınız. Ay burcunuzda ilerlerlerken size daha kararlı ve cesur adımlar atmaya yöneltiyor. Kararlarınızı daha belirgin biçimde ortaya koymanız, kişiliğinizi öne çıkarmanız söz konusu. Ancak yakın çevrede olan biten konular sizi her açıdan etkilemekte. Zihinsel konularda daha fazla efor ve çaba göstermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Yeterli olmadığınız işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yaptığınız bir işle ilgili takdir göreceksiniz. Sizden beklenen enerjiyi göstermemekle birlikte zekanızla her işin üstesinden geliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Bu konu kafanızı daha fazla kurcalamamalı, yakında elinize para geçecek. Önemli bir sorun yaşamamakla birlikte günübirlik yaşamak sizi huzursuz ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Haziran 2018)
Çok ciddi bir düşmanınız var, şimdiye kadar size pek zararı dokunmadı. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed