Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün yaşayacağınız olumsuz bir durum karşısında kimseye hiçbir şey söylemeden kabuğunuza çekilmeyi tercih edebilir kendinizi savunma ihtiyacı bile hissetmeyebilirsiniz. Yaşamda bazen hiç yokmuşsunuz gibi davranmak istiyorsunuz. Ancak sizin gibi hem fiziksel hem de manevi yönden güçlü bir insana bu düşünceleriniz hiç yakışmıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu eksikliği arada bir gösteriyor, sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla zorda bırakabiliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Yerinde inceleyip bilgilenmek istediğiniz konular var. Önümüzdeki günler içinde uzun bir yolculuk söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Finansal açıdan kârlı bir gündesiniz. Her zaman olduğu gibi yarın endişelerinizi yok ediyorsunuz. Çevrenizde bu durumunuzdan yararlanmak isteyenler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Sessizliğinizi bozmaya karar verebilirsiniz. Ancak uzun zaman öncesine dair söylenmesi gereken yerde susarak içinizde biriktirdikleriniz sert ortaya çıkınca kendi kendinize zarar verebilirsiniz. Tepkilerin zamanlaması önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün pek evden dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Evinizle ilgili ufak değişiklikler yapmak, biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Öte yandan ister evinizde kalın isterseniz iş yerinizde olun bazı duygusal konulardan uzak kalmakta zorlanabilirsiniz. Bu noktada iç sesinize kulak vermelisiniz. Bazı değişimlere kendinizi açmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün iş yaşantınızda bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunları aşmak için iş arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Bu arada uzun süredir tatile çıkmıyorsunuz. Dinlenmeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bazı durumlarda, çevrenizdeki birkaç kişiden daha sağlamcı olma çabalarınız biraz hastalıklı gibi. Para ilişkilerinde yarış benzeri davranışlar, haksız yere yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Hareketli gelişmelere alışık olmadığınız için zorlanıyorsunuz. Ama gelişmelerin sonunda güleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed