Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Yaşamsal seçimler yapmanızı gerektiren konular söz konusu olabilir. Bu tür bir durumdaysanız, her ne kadar demode gibi dursa da, biraz çekimser kalmak, gereğinden fazla düşünmek ve detaycı olmak doğru bir karar olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Bugün alacağınız telefonları iyi değerlendirmeli ve önemli bir fırsata ilk adımı atacağınızı görebilmelisiniz. Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarınaüzülüyorsunuz. Arkadaşınızın, sizin ilginizle kendini daha iyi hissetmesi sizi duygulandırıyor. Hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yeniliklerden bir kısmı, siz farkında olmadan gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
AŞK: Bugün dışa dönük ve aktifsiniz. Sevdiğiniz kişi bu halinizden oldukça hoşnut. Kişisel sıkıntılarınızı aşk programınıza taşımadığınız sürece onunla bugün çok eğlenceli gün geçireceksiniz. PARA: Bağımsız çalışma isteğiniz oldukça yüksek.Mazeret üreterek işinizden uzaklaşmanız, iş arkadaşlarınız arasında güvensizliğe yol açacak. SAĞLIK: Uykusuzluk çektiğiniz her halinizden belli. Gözlerinizde kaşıntılar hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Bu arada duyacağınız haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Ruhsal açıdan yorucu gelişmeler yaşarken oldukça yıprandınız. Elde olmayan nedenleri kabullenmeye çalışmak, akışta kalarak iyimserliğinizi korumak en doğrusu. Önemli yapılanmalar içinde olduğunuz bu dönem işe ait temalar sizi meşgul ediyor. Ancak aşırı yorgunluk, başkalarının işlerini yüklenmek sağlık konusunda sizi uyaracaktır. Dinlenmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
İş yerinizdeki huzursuzluklar ya da beklenmedik davranışlar keyfinizi kaçırabilir. Özellikle sabah saatlerinde daha sabırlı davranmalı, soğukkanlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Para konusunda şanslısınız. İhtiyaç duyduğunuz kaynakları kolayca bulabiliyorsunuz. Bu da bazen düşünmeden harcama yapmanıza neden oluyor. Para harcama konusunda tutumlu olmalı , gelecek günleri de düşünerek hesabınızı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Çok umut bağladığınız beklentilerde, düş kırıklığını da bir ihtimal olarak kenarda tutmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed