Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Bazı konularda yardım almaktan çekiniyor olmanız sizin başkaları tarafından yanlış anlaşılmanıza neden oluyor olabilir. Doğruyu bilseniz dahil başkalarının fikrini almaktan çekinmeyin. Her türlü fikre açık olun. Göreceksiniz o zaman işler bambaşka bir şekilde ilerleyecektir. Bugün yaşayacağınız olaylar gerçek dostunuzu anlama noktasında tespit edici olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Bugün her türlü iletişimde yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsızolabilirsiniz. Düşündüğünüz gezilerin ertelenmesi veya beklediğiniz haberlerin gelmemesi canınızı sıkabilir. Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Kartınız şüphe... Çevrenizdeki insanları bugün eleştirmemeniz sizin açınızdan daha iyi olacak çünkü sonunda kırıcı oluyor ve kendiniz de üzülüyorsunuz. Spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Dış etkenlerden kendinizi koruyabilirseniz huzur içinde bir gün geçirme şansınız var. Üzerinizde hissettiğiniz baskıların, sizinle ilgisi olmadığı halde işlerinize müdahil olmak isteyenlerin etkisinde kalmamanız bugün önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Yeni hedefler için harekete geçmeye başlıyorsunuz. Netleşen pek konu üzerinden yol almaya kararlı olmalısınız. Arkadaşlarla iletişim ve sohbet konularına yönelmek, onların düşüncelerinden yararlanmak faydalı olabilir. Zira yeni gruplar içinde yer alacağınız organizasyonlar devrede olacak. İşle bağlantılı ortak çalışmalar hareketli geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Hayatınızda genel bir hareketlenme göze çarpıyor. İletişimsel anlamda bağlarınız güçlenirken yeni planlar yapma eğilimindesiniz. Bu gün bu planlarınızı uygulamanız ve istediğiniz değişimleri yapmanız için uygun bir gündesiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bir süreden beri beklediğini haberler gelebilir ve olumlu gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yapacağınız girişimlerin sonuçları verimli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Özel hayatınızda sorun haline geleceğine ihtimal vermediğiniz basit görünen küçük bir problem, büyüme belirtileri gösteriyor, önleminizi almalısınız. Bu kadar stres yapmaya değmez. İyi niyetli biri olmanıza karşılık, iş çevrenizde huzursuz edici olaylar ve yıpratıcı dedikodularla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Bir ek gelir müjdesi alabilirsiniz. Tedbirli davranmanızın karşılığını göreceksiniz. Bugün bazı ani ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Birikiminizi en gerekli durumlara saklamanız, bu ihtiyaçlar karşısında kararsızlık yaşamanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Uzaktan izlediğiniz bir tartışma gün geçtikçe bir kavgaya dönüşüyor. İnisiyatif koymak için fala beklememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed