Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Duygusal, sosyal veya yaratıcılık gerektiren işleriniz hız kazanıyor. Bu hızlı trafiğin ardından, bu trafikle bağlantılı gelmekte olan olumlu olayları görmeye başlayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Çevrenizde size çok faydalı olabilecek insanlar var fakat siz bunlarla dostluk kurmak yerine size hiçbir yararları olmayan insanlarla takılıyorsunuz. Biraz sağlığınız konusunda endişeleriniz oldu ama doktora giderek bu endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Önceki gün kurduğunuz bir planı bugün gerçekleştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Öz yöneticiniz Güneş ama çekilen Lara Yıldıznağme kartınızda Ay'la yüzleştiniz. Bugün içiniz ferah, gönlünüz zengin. Bu ayın huzur ayı olacağından hiç kuşkunuz olmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Bir ortaklığınız, ticari bir bağlantınız, aile yakınlarıyla, kardeş ve akrabalardan biriyle yaptığınız bir iş birliği varsa beklenmedik gelişmeler ve tepkilere hazırlıklı olun. İlişkilerinizi zedeleyecek hamlelerden kesinlikle kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
İş hayatınız ve statünüzle ilgili yeni ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşle ilgili hedef değişikliği de gündeme gelebilir. Yeni sorumluluklar ve görevler almanız mümkün gözüküyor. Ãœstlerinizle olan görüşmeleriniz oldukça iyi geçecek. Daha fazla öne çıkmak isteyebilirsiniz. Şöhret konusunda somut adımlar atmanızı sağlayacak imkanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Son günlerde gösterdiğiniz performansın amaçlı olduğu yönünde düşünceler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2021)
İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir. Daha hesaplı yaşamaya çalışabilir, bugünlerde birikiminizi arttırma uğraşları içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Bugün oldukça heyecanlısınız. Bu bakımdan arkadaşlıklar ve yakın çevrenizden gelebilecek tepkilere hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed