Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Son zamanlarda kendinizle o kadar meşgulsünüz ki, çevrenizde hoş karşılanmayan bu durumunuz sebebiyle bugün bir yakınınızı farkında olmadan kıracaksınız.Ardından da bardak taşacak ve yakın çevreniz, bir dersin aklınızı başınıza getireceği düşüncesiyle sizi yalnızlığa itecekler. Gerçekten bunun olmasını istiyor musunuz? Kendinize gelmek, hatalarınızı farkedip tamire başlamak için ille de tek başınıza kalmanız mı gerekiyor?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bazı sorunlarla karşılaşacağınız ve bu yüzden çevrenizdeki insanların yardımlarına güvenmeniz gereken bir gündesiniz. Kararlarınızı zamanında vermezseniz çok geç kalmış olacaksınız. Bugün ne kadar politik davranırsanız o kadar kazançlı çıkarsınız. Bugün eski bir dostunuzla görüşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Yapmak istediklerinizi erteliyorsunuz. Erteleme yerine yapacaklarınızı iyice gözden geçirerek çevrenize ve iş yaşamınıza sürpriz hazırlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Stresle başlayıp rahatlamaya doğru gidecek bir gün geçirebilirsiniz. Aniden sinirlenip panik yaratmanız sorunlarınıza çözüm getirmez ancak size sağlık açısından zarar verebilir. Ailenize zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Ay burcunuzda kalırken size heves ve coşku taşımakta. Kişiliğinizi öne çıkaracağınız şartlar size yeni fırsatlar getirebilir. İş hayatında ise ayaklarınızı sağlam basmaktasınız. Aynı zamanda parasal açıdan destek göreceğiniz şanslar bulacaksınız. Yeni temeller attığınız bu günlerde psikolojik açıdan yaşanacak yorgunluklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
İş hayatınız son günlerde büyük bir yoğunluk içinde. Bu yüzden kısa bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere de olabilir. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Maddi konuların ön planda olacağı bugün fazla para harcamaktan rahatsız olabilir ve bu yüzden huzursuzluk duyabilirsiniz. Beklemediğiniz ve ani masrafların bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bazen söylenmemesi gerek şeyler söylüyor, dostlarınızın sırlarını başkalarına taşıyorsunuz. Bu tutumunuz dostlarınızı kaybetmenize sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed