Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Jüpiter bir yıl boyunca, özgüveninizi ve çekiciliğinizi arttıracağı gibi sizi daha cazip birine dönüştürerek hayranlarınızın artmasına neden olacaktır. Nedensiz şekilde kendinizi iyi hissetmeye başlamanız sizi şaşırtmasın astrolojide buna Jüpiter’in dokunuşu diyoruz! Hayatınızın hiçbir alanında artık daha azıyla yetinmek zorunda değilsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Şu sıralar kapılarınızı her türlü gerilmelere kapamanız, etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak. Gönlünüzün zenginliğini daha belli edip ortaya çıkaracağınız gelişmeler söz konusu. Bu gelişmeler, alacağınız kimi kararlarla önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Diğer insanların ilişkilerini ve mallarını kontrol etmek sanki sizin göreviniz. Bu doğrultuda hareket ediyorsunuz. İnsanlar sizler için Merak abidesi demeye başladı. Artık özel hayatınıza dönüş yapmalı ve bununla ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Keşke bugün fırsat olsa da şöyle gönlünüzce gezip, kendinize vakit ayırsanız. Ama hem maddi nedenler hem de çevre baskısı yüzünden bu mümkün görünmüyor. Riskli oyun ya da yatırımlara yönelmeyin. Akşamı bir eğitimde ya da yakınlarınızla birlikte geçirmeniz sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Sosyal alanda ve arkadaşlıklar cephesinde hareketli zamanlar var. Düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz aktiviteler ve gruplarda yenilikler öne çıkacak. Başkaları adına yapabileceğiniz çalışmalarda yaratıcı yanlarınızla ilerlemeniz mümkün. Geleceğe yönelik hedeflerinizde daha geniş düşünerek, iyimser beklentilerle ilerleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Sizden istenileni fazlasıyla yapmayı alışkanlık haline getirdiniz. Takdir toplamayı ve beğenilmeyi seviyorsunuz. Çok yorulup sağlığınızı bozmamak için enerjinizi dikkatli kullanmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Yaşadığınız aşktan veya aileyle ilgili bir konudan dolayı duygusal anlamda düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin içinize kapanmanıza neden olacak ve içinizde arkanıza bakmadan her şeyi bırakıp gitme arzusu yükselecek. Önemsemeniz gereken iş görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Parasal konularda şansınıza çok fazla güveniyorsunuz . Harcamalarınızı çok hesapsız yapabiliyorsunuz. Bu yüzden bütçenizde kolay kolay onaramayacağınız yaralar açabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Eylül 2019)
İhmal ettiğiniz bir arkadaşınızdan bugün sitem dolu davranışlar görebilirsiniz. Onun gönlünü almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed