Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
İş ilişkileriniz ve iş bölümü konularında duygularınızın ortaya çıkabileceği günler. İşinizi en iyi şekilde yapmalısınız. Ani tepkilerin yaratabileceği maddi krizleri hesaba katarak hareket etmeniz gerekiyor. Zamanı en iyi şekilde kullanmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri olabilir. Doğru zamanlama yapamadığınız bir konuda biraz sıkıntılarınız olacak. Üstüne gitmekten çekindiğiniz bir konu, siz çekingen davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Ticari başarılarınıza siz bile şaşırıyorsunuz ve karşınızdakine seçenek bırakmıyorsunuz. Sizinle pazarlık imkansız. Ancak doyumsuz davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Üzerinize vazife edindiğiniz şeyleri layıkıyla yapacağınız bir gün olacak. Sosyal ortamlarda alacağınız rollere dikkat edin. Sıradan gibi görünen görevler ve paylaşımlar kalıcı güven sağlamaya yarayabilir. Her şeye bu gözle bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Günlük planlarınız akıcı ilerliyor. İletişim ve haberleşme konuları, kısa yolculukların planlanması ile karar değişikliğine gidiyorsunuz. Kendinizi geliştireceğiniz zihinsel uğraşlar, başkaları ile paylaşacağınız öğretiler güne canlılık kazandıracak. İş hayatında sorumluluklar alırken, güven verici önemli başlangıçlar yapacağınız süreç söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Geleceğinizin çok parlak olduğunu siz de biliyorsunuz, herkes de farkında. İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklardan sonra her şey temize çıkacak ve rahatlayacaksınız fakat önce zorluk çekeceksiniz. Sinir gerilimleriniz çok fazla olabilir. İş ilişkilerinde bazı hayal kırıklıkları söz konusu. Beklenmeyin tavırların neden olduğu incinmeler, birtakım sorgulamalara kadar gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Maddi açıdan son günlerde bir zorluk çekmiyorsunuz ev bu sizi gereksiz harcamalara itti. Para harcama zevkinizden bir süre vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz çünkü ileride acil ihtiyaçlarınıza yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Beslenmenize ayrı bir özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed