Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2020)
Psikolojik veya fiziksel sağlığınız sizi son zamanlarda daha fazla ilgilendiriyor. Geçmişe bağlı yara ve sorunların onarımı bu yıl da sürüyor. Bugünlerde bazı zayıflıklarınızdan kurtulabilir, bu konularda bir arkadaşınızın yardımı alabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2020)
İsteklerinizi elde edebilmek için olağan üstü çaba harcadığınızın farkındasınız ve zihninizi dinlendirmeye herkesten çok ihtiyacınız var. Bugün oldukça gerilimli olacaksınız. Bu geriliminizi üzerinizden atmak için hem spor yapmalı hem de arkadaşlarınızla birlikte bir eğlence programı hazırlamalısınız. Uzun zamandır hayatınızda bir boşluk olduğunu düşünüyorsunuz ama sizi seven insanların size yaklaşmasına da izin vermiyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2020)
Eliniz çok açık ve eğlenceye düşkünsünüz. Bir işi bitirmeden diğer işe geçmeniz anlamsız. Başarınızı daima aşağı çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2020)
Sosyal çevrenizden tahmin etmediğiniz ölçüde bir destek alabilirsiniz bugün. Size uzak gibi görünen ve sağı solu belli olmayan kişilere özellikle dikkat edin. Yapacakları büyük sürprizler sizden yana olumlu sonuçlar doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2020)
Özgürlüğün getirdiği keyifler sürse de gün ortasından sonra hayli yoğun zamanlar başlıyor. Dikkate değer işler çıkaracağınız, eldeki işleri toparlayacağınız söylenebilir. Organize edici yanlarınız ve çalışma disiplininiz size yeterince başarı getirecektir. İş ortamında başlayan zorlu değişime ayak uydurmanıza rağmen getireceği yorgunluklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2020)
Hem temponuzu düşürmemeli, hem de çevrenize dikkat etmelisiniz. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2020)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2020)
Yan gelirleriniz küçük de olsalar, bu sıkışık süreçte yine de işe yarıyorlar. Fakat ne olursa olsun kendinizi toparlamanız gerekiyor. Hafta ortasında bazı sıkıntıları atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2020)
Önemli kararlar vermekten uzak durmalı, en azından akşam saatlerini beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed