Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün çalışma ortamınız ve gündelik hayatınızı ilgilendiren bazı konularda stres yaratacak iletişimsel aksaklıklar oluşabilir. Bu anlamda söylediğiniz yanlış anlaşılabilir veya sizler yanlış anlayabilirsiniz. Bu nedenle elinizden geldiğince açık ve net cümleler kurup karşınızdaki kişinin sizi daha rahat anlamasına yardımcı olun. Sağlığınıza karşı ekstra dikkatli olmalısınız. Kendinizi yıpratmadan çalışmayı öğrenmeli ve zaman ayarlamasını bir denge üzerine kurmayı bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2018)
Beyninizdeki içtenlik, yapmacıklık tartışmalarında doğru sonuçlara varmanız bugünlerde pek mümkün görünmüyor. Tartışmaları yaşadığınız alan, sağduyuya çok uygun değil gibi. Bilgi alışverişlerinizde kopukluklar söz konusu.Görünürde sevindirici haberler var, ama kuşkuculuğunuz haberlerin bir kısmını endişeli karşılamanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Kartınız şüphe... Çevrenizdeki insanları bugün eleştirmemeniz sizin açınızdan daha iyi olacak çünkü sonunda kırıcı oluyor ve kendiniz de üzülüyorsunuz. Spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Zihninizden geçenleri dinlemek, içinde bulunduğunuz durumla ilgili olarak içsel bir muhasebe yapabilmek için ideal bir gün. Nedenleri ve nasılları siz bulup siz yanıtlayacaksınız. Başkasının verdiği cevaplara itibar etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Gün ortasına kadar elinizdeki işleri bitirmelisiniz. Zira ortaklıklar ve yakın arkadaşlılar sizi hareketli ve canlı kılacak. Ancak yeni anlaşmaların gündeme gelebileceği şartlara dikkat etmelisiniz. Yanlış bilgiler ya da karalar nedeni ile hatalar yapılabilir. Değişik teklifleri şimdilik düşünce bazında tutmalısınız. İlişkilerde yaratıcı yanlar dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2018)
İş hayatınızda sakin ve huzurlu günler geçiriyorsunuz. Bu duruma fazla alışmamaya çalışın çünkü önümüzdeki günlerde işleriniz yoğunlaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2018)
Gecikmiş ödemelerinizle ilgili endişeleriniz, size istenmedik kapıları çaldırabilir. Düşündüğünüz yatırımların riske deyip deymeyeceğini yeniden bir daha düşünmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Beslenmenize ayrı bir özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed