Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
Özel hayatınızda mutluluğu yakalamak istiyorsanız fedakârlıklarınızla ilişkinizi taçlandırmalısınız. Kendinizi özel hissedeceğiniz sürprizlerle karışabilirsiniz. Partnerinizle aranızda oluşan gerginliklerden kaçının.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2019)
Size bir haber gelebilir, başkalarına doğrulattıktan sonra peşine düşün, bu size ilave açılımlar sağlayacaktır. Kendi otokontrolünüz ile sağlığınızı bugünkü olumlu çizgi üzerinde koruyabilirsiniz. Erken sinirleniyorsunuz, kendi kendiniz üzerinde kuracağınız denetimle bu halinizden kurtulmayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
Duygusal açıdan karmaşalar içersinde geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Partnerinizle tartışma içerisinde olabilirsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
Evdeki ilişkilerde bazı soğukluklar yaşanabilir bugünlerde. Eğer rutinleşmiş sorumluluklarınızı yeteri kadar ciddiye almamaya başlamışsanız eleştirilerin hedefine oturabilirsiniz. Söylenenleri keyifsiz de olsa dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
Aile içinde yaşanan gelişmeler size yeni sorumluluklar getiriyor. Duygusal ihtiyaçlarınıza karşılık bulmakta zorluklar da devreye girince zor bir gün olabilir. Eldeki işleri tamamlamak, yerleşimle ilgili bakım onarım sorunlarınızı aşmak gerekecek. Güvenliğinizi sorguladığınız bu dönemde bitişler ve başlangıçlar yaşarken, uyumsuzluk olmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2019)
Siz genelde işinizi hayatınızın ikinci planına atıyorsunuz. Sizin için öncelikle aileniz ve kendi sosyal yaşamınız geliyor. Bu yüzden işinizi bitirir bitirmez o ortamdan uzaklaşmak ve işinizle ilgili bir probleme kafanızı takmak istemiyorsunuz. Bugün de ilgilendiğiniz tüm şeyler evinize yönelik işler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
Sevdiğinizle ilgili duygularınız harekete geçecek. Güzel fikirleriniz ve iyimser tutumunuzla yaşadığınız hayal kırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. İşinizle ilgili alacağınız bazı gizli bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2019)
Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz. Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2019)
Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz. Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed