Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Ortaklaşa kazanımlarınızla ilgili bugün hem şanslı etkiler hem de manevi destekler söz konusudur. İsteklerinizi elde etme konusunda bugün güzel haberler duyabilirsiniz. Ailenizle dayanışma içinde olacağınız, manevi bağlarınızın giderek güçleneceği özel günler kapıda.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı buldunuz. Bu, kendinize güveninizi zedelemediyse de, sizi fazlasıyla sarstı. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartı anlamlar yüklüyorsunuz. Bunu çok kısa bir sürede, insanları çok az sınayarak yapıyorsunuz. Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza çoraplar örüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Duygularınızı düzenlemek için kendi iç dünyanıza çekilmeye ihtiyacınız var. Bunu hak ediyorsunuz da.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
İçinde bulunduğunuz ilişkinin günlük iniş çıkışlarını izleyip dengenizi korumaya çalışın. İş yoğunluğunuzun arttığını bir gündesiniz. Yaratıcı fikirleriniz ve kendinizden emin tavrınızla bütün işleri tamamlayabileceksiniz. Beklediğiniz para, istediğiniz zamanda olmasa bile kısa sürede geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Her ne kadar eve yönelik işler olsa da, öncelikleriniz değişiyor. Biraz esnek hareket etmeli, elinizdeki maddi kaynaklar konusuna eğilmelisiniz. Zira bu dönem sizi daha temkinli olmaya iten gelişmeler dikkat çekiyor. Harcamalarınızda dengeli olmalısınız. Aileyi ilgilendiren sorunlar ise sizde duygusal baskı oluşturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Birkaç gün içinde umutlarınız artabilir. Mesleki yeterliliğinizi başka bir yerde kullanma düşünceniz, bu kaygılar içinde daha da gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Bir zaman sonra geriye dönüp baktığınızda küçük para konularını ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz. Önünüze çıkan küçük gecikmeleri dünyanın en büyük sorunu gibi yaşamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Mide ağrılarınız aşırı yorgunluktan ve kolay yıprattığınız sinirlerinizin bozukluğundan olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed