Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Belli bir planın, konunun veya projenin zayıflığının farkına varabilir ve sorularınıza cevap sağlayabilecek adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Kalabalıkların içinden kolayca ayrılıyorsunuz, yeteneklerinizi gösterme fırsatını kaçırmamalısınız. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeli ve önemli pozisyondaki kişilerle bir araya gelme şansını değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Sizi hayata bağlayan özel zevklerinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsunuz. Bugünlerde bu konuda iyi fırsatlarınız olabilir. Bazı ilişkilerinizde uyandırdığınız kendini beğenmiş imajını hiç hak etmiyorsunuz. Bu gözle bakanlar, size şartlanmış olarak yaklaşıyorlar. Hayata başka, başka cephelerden baktığınız biriyle, yakında kaçınılmaz bir ortaklık içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Üstün özelliklerinizi bilmenize rağmen iş hayatınız kötü gidiyor. Duygularınızı erteliyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
İçinize kapanarak bazı şeyleri görmezlikten gelebilirsiniz. Baskı altında tuttuğunuz enerjinizi kişisel hobilerinize aktarmak istiyorsunuz. Bugün görüşeceğiniz kişilerin, bazı sırlarına ortak olacaksınız. Bazı olayları çok özel dostlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Sağlık durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Özgürlüğün getirdiği keyifler sürse de gün ortasından sonra hayli yoğun zamanlar başlıyor. Dikkate değer işler çıkaracağınız, eldeki işleri toparlayacağınız söylenebilir. Organize edici yanlarınız ve çalışma disiplininiz size yeterince başarı getirecektir. İş ortamında başlayan zorlu değişime ayak uydurmanıza rağmen getireceği yorgunluklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2019)
İş yaşamınız çok düzgün, çok istikrarlı. Ama aşırı bir yorgunluk içindesiniz. İşlerinizin bir kısmını üzerinizden atmak istiyorsunuz. Bunun için daha yetkili birisiyle görüşebilirsiniz. Görüşme sonunda içiniz rahatlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Yanlış bir karar önümüzdeki günlerde başınızı ağrıtabilir. Maddi konulardaki başarısız kararlarınızın acısını fazlasıyla yaşadınız ama halen uslanmadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Aşırı çalışmanın size iyi geldiğini düşünseniz de sağlığınızın bundan negatif etkilenebileceğini göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed