Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Fikirlerinizi dile getirmek istiyorsanız, en önemlisi, diğerlerine açık fikirli olduğunuzu ve farklı düşünebildiğinizi göstermek olmalı. Ek sorumluluklar ortaya çıkabilir. Özel yaşamınızı ve mali durumunuzu ele alma biçiminiz önümüzdeki süreçte olacaklar için zemin hazırlayabilir. Belli yetenek ve özelliklerinizi geliştirmeli ve bütçe yapmalısınız. İş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler üzerine daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Partneriniz sizi üzüyor ancak işinizde o kadar tatmin edici günler geçiriyorsunuz ki bunu dert etmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Evinizde değişime gidebilirsiniz. Böylece yaşadığınız ortama taze bir enerji getirebilirsiniz. Bugün duygularınızı ifade gücünüz yüksek olacaktır. Başarılarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Artık Ay burcunuzda ve size çekicilik getirmekte. Kişiliğinizi öne çıkaracağınız şanslı adımlar, ortak çalışmalar üzerinden ilerlemeler söz konusu. Kafanızı kurcalayan konulara ise daha net bir gözle bakmaktasınız. Yurt dışı ilişkilerin hareket kazandığı bu dönem başkalarından destek görmeniz mümkün. Aşk hayatınızda yaşanacak karışık etkilere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz ve gelişmeler beklentilerinizle uyuşmayacaktır. İş konusunda bir gecikme yada aksaklık olabilir,bir sorununuzu zamana bırakmalısınız. Konuları istediğiniz gibi net düşünmeyebilir ve konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Daha çok geleceğinize ilişkin bazı endişeler duyacaksınız ve gelişmeler karşısında pasif kalmayı tercih edebilirsiniz. Çevresel koşullardan etkilenmeye açık bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Beklediğiniz bir paradan ses çıkmaması üzerine endişelenmişsiniz. Gün içinde alacağınız bir haber endişelerinizi bir ölçüde yatıştırıyor. Çıkmayı istediğiniz tatil için gereken parayı ayırabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Sizi sevindirmek için hazırlanan bir sürpriziniz var. Bir şeyler hissetmiş olsanız bile meraklı davranmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed