Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2020)
Hayatınızda birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir. Beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz. Sağlık açısından güçlü ve sağlam olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu dönemde her tür ilişkiniz başarılıdır. İnsanlarla iş birlikleri ya da ortaklıklar kurabilir, başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz. İşvereninizle veya resmi dairelerle olan ilişkileriniz iyi yürür. Eğer iş arıyorsanız bu dönemde bulabilirsiniz. Özet olarak, iyi değerlendirmeniz gereken bir gün yaşıyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Eylül 2020)
Çok fazla hoşgörülü ele aldığınız konularda birtakım ilişki zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi daha sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuk bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir. Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekinmeniz, size yalnızlıklar yaşatabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2020)
Sevdiğiniz kişilerle her şeyinizi paylaşmak istiyorsunuz. Ama bugün biraz yalnız kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2020)
Bugün kalıcı bir aşk ilişkisine başlamanız ve ilerisi için hayatınızla ilgili yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak olaylarla karşılaşmanız mümkün. İşinizde tecrübenin her zaman yeterli olmadığının farkındasınız. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız olabileceğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2020)
Evhama ve endişeye yatkın bir gününüzdesiniz. Detaylara indikçe bu duygularınız artabilir. Özellikle ortaklar konularında kılı kırk yaran davranışlar sergileyebilirsiniz. Ancak bu duygularınızın sizin kadar karşınızdaki kişiyi de bunaltacağını unutmayın. Geniş düşünün. Ayrıca bankayla olan işlerinizde de bir yoğunluk olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Eylül 2020)
Şimdiki durumunuz bazı özlemlerinizi ertelemenizi zorunlu kılıyor. Özlemlerinizi küçültmeden bir kenarda tutun, onların yerine daha küçük yeni özlem ve istemler üretin. Bu yolu seçerken kendinize karşı asla cimrileşmeyin. Doğal gelişmesi içinde para sorunlarınız kendiliğinden son bulacak, her şey normalleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2020)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Eylül 2020)
Eğlenceye ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batıyor. Siz bütçenizi kendinize göre iyi bir şekilde planladıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten önem taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Eylül 2020)
Çevrenizde içten olmadığı her davranışından belli olan biriyle bir tür alışveriş içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed