Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Özel hayatınızda mutluluğu yakalamak istiyorsanız fedakârlıklarınızla ilişkinizi taçlandırmalısınız. Kendinizi özel hissedeceğiniz sürprizlerle karışabilirsiniz. Partnerinizle aranızda oluşan gerginliklerden kaçının.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinçleriniz olabilir. Arkadaş desteği almadan aşamayacağınız bir sorun yaşıyorsunuz. Kendinizi çok çaresiz gördüğünüz bu konu, güven duyduğunuz erdemli bir dostun omuz vermesiyle sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Bir takım karışık konular sizi zorlayarak olumsuz düşüncelere itiyor. Bu kadar karamsar olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Eğer bir yatırım aracı seçmeyi düşünüyorsanız bugünlerde, kalıcı ve uzun vadede sizi üzmeyecek olanlarına niyet etmelisiniz. Gayrimenkul alım satımı için elverişli günlerdesiniz. Bildik ve garanti nitelikte olanı tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Bu dönem hayatın keyifleri ve yeni düşünceler sizi etkilemekte. Daha girişken olacağınız bu süreçte önceden başlattığınız işleri hızlandırmaya hazırsınız. Uzaklarla olan iletişiminiz artabilir. Zira medya ve yayıncılık konularında kendinizi yeterince hazır hissetmektesiniz. Bu arada yasal konularda daha temkinli olmaya çalışmalı, ani kararlar almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2018)
İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanıza hiç gerek yok. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Ödemekte zorlandığınız bir borcu bugünlerde ödeyebilirsiniz. Gelecek günlerde önemli bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ama yine de bu döneminde fazla rahat davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Aile içi sorunların kaynağı olarak ilan edilmek istemiyorsanız, onların karşı görüşlerini dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed